انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-31 07:26 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا جی اس بی 15.89 واسه من که اصلا دقت نمیده. میخوام برم سمت باراکودا و اچ ان . نظر دوستان چیه ایا جی اس بی از باراکودا دقتش بیشتره با 54؟؟؟
والا دیگه خسته شدم بس پول ساچمه دادم و به کارم نیومد. من همه خریدام اینترنتی و پستیه هر بسته ساچمه واسم دو برابر قیمتش تموم میشه.هزینش به کنار 10 روز طول میکشه برسه به دستم. اگه بگم همین جی اس بی چقد واسم اب خورد تا رسید به دستم باورتون نمیشه.اقا محراب تا حدودی در جریان هستن. واسه همین دوستانی که واقعا تجربه کردن و به نتیجه ای رسیدن کمکم کنند.

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام
شما لطف كن يه گروپ تو ده متر با ساچمه معمولي بگير. شايد مشكل از جاي ديگه باشه بيخود هزينه نكن

[PISTOL]فشمي
جي اس بي ها رو ٥٤ بهترين گروپارو ميدن

[PISTOL]فشمي
[تصویر: e519cbcd9a9d6127ce045fa313b62e40.jpg]

4شات تو فاصله 10 متر با جی اس بی

دوستان نظرتون راجبه جی اس بی 14.5 گرین واسه 54 چیه کسی استفاده کرده؟؟؟

(2015-12-31 08:37 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: e519cbcd9a9d6127ce045fa313b62e40.jpg]

4شات تو فاصله 10 متر با جی اس بی

دوستان نظرتون راجبه جی اس بی 14.5 گرین واسه 54 چیه کسی استفاده کرده؟؟؟

سلام قطعا ايراد از ساچمه نيست. چون با بدترين ساچمه ها گروپ خيلي بهتري ميده. من دقيقا همين مشكلو داشتم. اول شما لوله تو كاملا تمييز كن پيستونو قطعات داخلي هم تمييزكن.گروپ گيري كن ببينييم چجوري ميشه

[PISTOL]فشمي
سه چهارتا ساچمه رو برعكس بذار شليك كن.

[PISTOL]فشمي
تشکر دوست عزیز شما این مشکل داشتین .اشکال از چی بود که برطرف شد؟؟؟ از کثیفی لول؟؟ من تازه خریدم 54 چیزی حدود 100 تا شلیک کردم تو یک هفته هنوز اک است

(2015-12-31 10:00 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر دوست عزیز شما این مشکل داشتین .اشکال از چی بود که برطرف شد؟؟؟ از کثیفی لول؟؟ من تازه خریدم 54 چیزی حدود 100 تا شلیک کردم تو یک هفته هنوز اک است

خوب مباركه پس تازه خريدي فنره تفنگ هنوز رام نيست حداقل ٢٥٠ شات بزن تا تفنگ اروم شه. ضمنا اسلحه رو روغن كاري نكردي كه؟

[PISTOL]فشمي
ضمنا يه گروپم با مگسك وبدون دوربيين بگيير

[PISTOL]فشمي
دوستان گروپ الان گرفتم با نور مناسب. قبلی نور کم بود.در ضمن من بدون دوربین و با مگسک شلیک میکنم

[تصویر: 9e2d0663aeae5bd6df2eb34c883fb34b.jpg]

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)دوست عزیزاقایShatur به نظر من یک صبر کنید با توجه به نو بودن تفنگ و رام نشدن فنر بعد از 500الی 1000 شلیک فنر رام شده وان موقع گروپ گیری نماییدKhansariha (8)حتما به نتیجه بهتری خواهید رسید Khansariha (8)باتشکر
(2015-12-31 10:13 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-31 10:00 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب مباركه پس تازه خريدي فنره تفنگ هنوز رام نيست حداقل ٢٥٠ شات بزن تا تفنگ اروم شه. ضمنا اسلحه رو روغن كاري نكردي كه؟

[PISTOL]فشمي
ضمنا يه گروپم با مگسك وبدون دوربيين بگيير

[PISTOL]فشمي
ممنون دوست عزیز.هیچ روغنی به سلاح نزدم اگر نیاز هست لطف کنید بگید چه قسمتهایی و چه روغنی بزنم.تشکر

به هيچ وجه هيج جارو روغن نزن. واز دستكاري اسلحه پرهيز كن تااز حالت استاندارد خارج نشه. صبر كن تافنر اروم بشه

[PISTOL]فشمي

(2015-12-31 10:25 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گروپ الان گرفتم با نور مناسب. قبلی نور کم بود.در ضمن من بدون دوربین و با مگسک شلیک میکنم

[تصویر: 9e2d0663aeae5bd6df2eb34c883fb34b.jpg]

اين گروپت تقريبا خوبه چهارتاروهم خوردناون دوتا فعلا قابل اغماضه. اصلا نگران نباش همه چيز خوبه. يه مقدار تمرين كن با همين ساچمه معمولي مثل الماس تا هم فنر رام بشه هم شما تيرانداز!

[PISTOL]فشمي
ممنون چشم .ولی حدود 5سال با مگنوم 350 دارم سر میکنم فکر میکردم فقط 350 فنرش با توجه به بلندیش باید رام بشه خخخخ

لینک مرجع