انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عزیزم شما چرا این قدر گیر دادی به آرم!!! مطمئن باش حتی یه 54 تقلبی هم وجود نداره.خیالت راحت.
(2014-09-17 09:31 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم شما چرا این قدر گیر دادی به آرم!!! مطمئن باش حتی یه 54 تقلبی هم وجود نداره.خیالت راحت.
اخه به این چینیا هیچ اعتباری نیس همچین کپی میزنن که خوده کارخونه سازنده هم میمونه که این کاره خودشه یا تقلبی هست
(2014-09-17 09:52 AM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-17 09:31 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه به این چینیا هیچ اعتباری نیس همچین کپی میزنن که خوده کارخونه سازنده هم میمونه که این کاره خودشه یا تقلبی هست
دکترجان با اجازه شما با اینکه این بحث به این تایپیک زیاد مرتبط نیست اما دوست عزیز ، همانطور که در چند پست قبلی دوستان شما را به تایپیک اختصاصی این موضوع ارجاع دادن ، باز تاکید می کنم با توجه به گفته مسئول فروش کمپانی دیانا ، همه محصولاتشان در خود کشور آلمان ساخته و اسمبل می شود چه آنهایی که به خاورمیانه ارسال می شوند و چه آنهایی که داخل اروپا یا بازار آمریکای شمالی توزیع می گردد. (فقط همانطور که آقا احسان گفتند شرکت اماراکس آمریکا توزیع کننده محصولا دیانا در بازار آمریکای شمالی - کانادا و ایالات متحده- سفارشات خود را با درج آرم RWS دریافت می کند. )
موضوع کاملا مشخص و شفاف بوده البته در چند فروم فارسی دیگه هم همین موضوع دنبال می شد که تا جایی که توانستنم با ارایه مدارک و دلایل مستدل پاسخگویی کردم ولی اینکه برخی به این موضوع اصرار وافری بدون داشتن دلیل مستدلی دارند را درک نمی کنم!!! Khansariha (226) بنابراین فکر نمی کنم پیگیری و پست دیگری برای این بحث لازم باشد. Khansariha (8)
سلام دوستان . اون دوربینی که در موردش در تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زن بحث شد چند روز پیش بردم و به فروشنده گفتم که این دوربین با هر 20 بار تیر تنظیمش بهم میخوره (با هاش رفتم شکار کاکلی با حدودا 30 شلیک با ساچمه کراسمن چهار تا شکار داشتیم) اونهم با کمال پر رویی گفت که این دوربینی که من فروختم خیلی قویتر از لیپرز و سنتر روی تفنگ شما جواب میده و دوربینو گرفت و تعمیرش کرد . از دوستان می خوام راهنمایی کنن و بگن با دیانا 54 و دوربین لیپزر یا سنتر بعد از چندتا شات تنظیم دوربین به هم میخوره یا اینکه دوربین نیازمند تعمیر میشه ؟
(2014-09-17 11:37 AM)muzik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . اون دوربینی که در موردش در تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زن بحث شد چند روز پیش بردم و به فروشنده گفتم که این دوربین با هر 20 بار تیر تنظیمش بهم میخوره (با هاش رفتم شکار کاکلی با حدودا 30 شلیک با ساچمه کراسمن چهار تا شکار داشتیم) اونهم با کمال پر رویی گفت که این دوربینی که من فروختم خیلی قویتر از لیپرز و سنتر روی تفنگ شما جواب میده و دوربینو گرفت و تعمیرش کرد . از دوستان می خوام راهنمایی کنن و بگن با دیانا 54 و دوربین لیپزر یا سنتر بعد از چندتا شات تنظیم دوربین به هم میخوره یا اینکه دوربین نیازمند تعمیر میشه ؟
دوست من این سوالات مربوط به تاپیک های دوربینه.
ولی روی 54 و 52 با چند تا شات دوربین سنتر به هم نمی خوره.نهایتا اینه که هر بار قبل از شروع تیراندازی یه تنظیم خیلی کوچک در حد چند تا کلیک بخواد که اونم اگه انجام ندید بعد از گرم شدن فنر معمولا خودش به حالت اصلی برمی گرده.Khansariha (8)
دوست عزیز من دیانا ۵۴ دارم دوربین لیپرز 4-16*40 هم روشه ولی گویا تنظیم این دوربین زیاد روش دوام نمیاره منظورم برای گروپ گیری هست بعد از تقریبا ۳۰ شلیک بعضی ساچمه ها بندری میرن! ولی خوب برای شکار هیچ مشکلی بوجود نمیاره
سلام دوستان بالاخره رفتم یه 54 خریدم،یه سوال دوربین 40*9*3 bsa جواب تفنگ رو میده یا نه؟ البته این سوال شاید بهتر بود تو تاپیک دوربین مطرح میشد ولی میخاستم از تجربه دوستان 54 دارن استفاده کنم
(2014-09-21 08:37 AM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بالاخره رفتم یه 54 خریدم،یه سوال دوربین 40*9*3 bsa جواب تفنگ رو میده یا نه؟ البته این سوال شاید بهتر بود تو تاپیک دوربین مطرح میشد ولی میخاستم از تجربه دوستان 54 دارن استفاده کنم

مبارک باشه دوست عزیز.Khansariha (8)

درباره این دوربین باید بگم به احتمال زیاد بی اس ای اصلی نیست و باز به احتمال زیاد روی 54 مخصوصا یه 54 تازه نفس جواب نمی ده.
پولتون رو هدر ندین و به فکر یه دوربین خوب و محکم تر باشید.اگه سوال بیشتری بود در تاپیک دوربین دوستان می تونن راهنماییتون کنن.
سلام دوستان بنده به تازگی صاحب یه 54 شدم و سه تا سوال داشتم اگه تکراریه عذر خواهی میکنم
یک اینکه محافظ لوله یا شعله پوش دیانا 56 به 54 میخوره؟ و قیمتش رو میخواستم
کدوم ساچمه بهترین سازگاری رو با 54 داره؟
و از چه پایه ای باید برای این اسلحه استفاده کرد؟
(2014-10-17 10:40 PM)pouyacell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنده به تازگی صاحب یه 54 شدم و سه تا سوال داشتم اگه تکراریه عذر خواهی میکنم
یک اینکه محافظ لوله یا شعله پوش دیانا 56 به 54 میخوره؟ و قیمتش رو میخواستم
کدوم ساچمه بهترین سازگاری رو با 54 داره؟
و از چه پایه ای باید برای این اسلحه استفاده کرد؟
سلام دوست عزیز
مبارکتون باشه،انشاالله سال ها ماشش براتون بچکه.Khansariha (256)
فقط 54 یک عیبی و ان هم اینه که مهرش از دل ادم هیچ وقت بیرون نمیره و ادم همیشه نگهش میداره. خخخخKhansariha (219)
بله میخوره،فقط باید اون استابلایزر را از خارج تهیه بکنید چون داخل ایران پیدا نمیشه.خیلی گشتم نبود،نگردین که نیست.Khansariha (226)
برای این مورد بهتر هست در تاپیک ساچمه مناسب بپرسین.ولی معمولا جی اس بی و کراسمن هالوپوینت خوب جواب میدن.شما هم اگه توانستین جی اس بی 16 گرین و کراسمن هالوپوینت را یک تستی بکنید اما این سلاح با ساچمه های ارزان تر هم سازگاری نسبی داره.صحبت هام مربوط به کالیبر 5.5 هست و برای کالیبر 4.5 را اطلاعی ندارم.Khansariha (172)
اگه منظورتون پایه برای خود اسلحه هست که باید از پایه های هریس و یا طرح هریس استفاده بکنید و اگه برای پایه دوربین مد نظرتونه که مناسب تره از پایه های یک تیکه 4 پیچ با طول بلند استفاده بشه چون 54 به دوربین لگد 2 طرفه و خیلی قویی میزنه.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع