انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-16 02:42 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرمایش شما درسته اما من تفنگ را دست دوم خریدم و فنرش به ارامش رسیده بود Khansariha (226)

سلام
پس احتمالا فنر شکسته یا اینکه عمر خودشو کرده ورسش کشیده شده وباید عوض بشه.
فنر اصل گیر میاد ؟ علامت مشخصه داره ؟ چنده؟Khansariha (8)
جناب قربانی عزیز به نظر من یک بار هم شده پیچ های اتصال قنداق سلاح رو چک کنید که شل نشده باشن
آخه اینقدر که دیانا بی کیفیت نیست که با 500 تا شلیک بخواد اینقدر فنر ضعیف شده باشه یا اینکه بشکنه . شما تو چه فاصله ای سلاح رو صفر کردید و تو چه فاصله ای سه میلدات بالا میگیرید ؟
(2014-05-16 11:29 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب قربانی عزیز به نظر من یک بار هم شده پیچ های اتصال قنداق سلاح رو چک کنید که شل نشده باشن
آخه اینقدر که دیانا بی کیفیت نیست که با 500 تا شلیک بخواد اینقدر فنر ضعیف شده باشه یا اینکه بشکنه . شما تو چه فاصله ای سلاح رو صفر کردید و تو چه فاصله ای سه میلدات بالا میگیرید ؟
دوست بزرگوارم ممنون اچار کشی کردمش توی 40 متر صفر شده اما توی فاصله ای که قبلا 1 میلدات میکرفتن الان 2 یل 3 میلدات باید بگیرم . و تفنگ من دست 2 بود لذا کسی نمیتونه منکر کیفیت دیانا بشه
باز هم یه سوال ؟ درسته که شما تفنگ رودست دو خریدید ولی آیا فنر نو روش نبوده ؟ یا اینکه از ساچمه ی سنگین تر استفاده نمیکنید ؟
(2014-05-16 11:42 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم یه سوال ؟ درسته که شما تفنگ رودست دو خریدید ولی آیا فنر نو روش نبوده ؟ یا اینکه از ساچمه ی سنگین تر استفاده نمیکنید ؟
خیر دوست عزیز فنرش نو نبوده و از ساچمه پرومگنوم که صاحب قبلیش استفاده میکرد استفاده میکردم Khansariha (8)
با سلامKhansariha (8)
البته با اجازه اساتید.دوست عزیز فنر دیانا به شرط اصلی بودن کیفیت خوبی داره.همانطور که مطلع هستید پرو مگنوم های جدید کیفیت قبل رو ندارن شاید صاحب قبلی از پرومگنوم های قدیمی استفاده میکردن.بنظر بنده دوربین رو با ی ساچمه بهتر صفر کنید ببینید باز این مشکل رو با اون ساچمه هم داره یا نه موفق باشید
(2014-05-16 10:55 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فنر اصل گیر میاد ؟ علامت مشخصه داره ؟ چنده؟Khansariha (8)

بله گیر میاد.دو سر فنر رو به سرخی میزنه انگار داخل فنر مس
بکار رفته و فاقد کارتن یا جلد هست.فکر کنم حدود80باشه
ارادتKhansariha (8)
با سلام خدمت اساتید
من به تازگی یه دیانا 54 خریداری کردم البته بصورت دسته دو که در هنگام کوک کردن اسلحه وقتی به قسمت اخر کوک کردن میرسم که منجر به جلو روندن ریل اسلحه میشه یه فشار بیش از اندازه ای باید وارد کنم میخواستم بدونم که این امر طبیعیه تو 54 یا اسلحه نیاز به سرویس خاصی داره.
ممنونمKhansariha (8)
(2014-05-25 11:50 PM)portalasm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
من به تازگی یه دیانا 54 خریداری کردم البته بصورت دسته دو که در هنگام کوک کردن اسلحه وقتی به قسمت اخر کوک کردن میرسم که منجر به جلو روندن ریل اسلحه میشه یه فشار بیش از اندازه ای باید وارد کنم میخواستم بدونم که این امر طبیعیه تو 54 یا اسلحه نیاز به سرویس خاصی داره.
ممنونمKhansariha (8)
سلام دوست عزیز
شرمنده من جز اساتید نیستم اما چند سالی هست 54 دارم و از روی تجربم راهنماییتون میکنم.Khansariha (256)
اول از همه تبریک میگم برای خرید 54،واقعا یک شاهکار مهندسی هست.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
با این که وزنش بالاست ولی به خاطر بالانس خوب سلاح شما زیاد وزنش را احساس نمیکنید.Khansariha (399)
و در جواب سوالتون:
بله اون فشار مضاعف طبیعی هست چون به غیر از فشرده کردن فنر،خود اسلحه هم با اون نیرویی که وارد میکنید به جلو میره.دیده بودم شخصی نمیدانست این فشار بیشتر طبیعی هست و امده بود توی اون حالت(یکی مانده به اخر)دسته را برگردانه(چون زورش نمیرسید)و قفل دندانه ای را هم نخوابانده بود و در کل زده بود میله دسته کوکینگ را شکست!!!Khansariha (367)
حالا اون موقع تعجب من از این مورد بود که:شخصی که زورش نمیرسه 54 را مسلح بکنه چه جوری زده میله دست کوکین اسلحه را شکونده!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
در اخر هم بگم یکم با اسلحه کار کنید به مسلح کردن و وزنش عادت میکنید.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع