انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 54-diana 54 airking
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
موفق باشي

[PISTOL]فشمي
سلللام مجدد خدمت دوستان .امروز متوجه شدم لول اسلحم دقیقا وسط نیست یعنی از یک طرف فاصلش با قنداق زیاده از یک طرف کمتر تو عکس مشخصه.دوستان نظرشون چیه این قضیه طبیعیه؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

[تصویر: 81156ca87be8a2836446cc14bfe6a54e.jpg]

سلام .
پیچ های زیر سلاح کاملا محکم هستن ؟
اره همه چیز محکم و دقیقه به جز همین

(2016-01-02 09:55 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره همه چیز محکم و دقیقه به جز همین

دوست عزیز
این مورد تا زمانی که لول تفنگ به چوب قنداق سایشی ایجاد نکنه ، مشکلی پدید نمیاره و گاها در مدلهای 54/56 دیده میشه
بعضی اوقات با سفت کردن پیچ این مشکل پیش میاد و لوله به یک سمت بیشتر متمایل میشه، میتونید پیچ جلو ی قنداق رو باز کرده و پیچ عقب رو شل کنید و تفنگ رو در وضعیت کاملا تراز قرار بدین سپس ببینید که وضعیت لوله چطور هست
تاکید میکنم اگر بدنه تفنگ در وضعیت محور تراز طولی و عرضی با قنداق اختلافی نداره تا زمانی که سایش شدید پوشش لول و قنداق دیده نشه اشکالی ایجاد نمیکنه و حساسیت بخرج ندید
با سلام خدمت اساتید
بنده میخواستم یه تفنگ بخرم و بعد از کلی تحقبق دو نمونه رو انتخاب کردم یکی وایرخ 80 و دیگری دیانا 54 حالا میخواستم خواهش کنم یکی راهنماییم کنه که کدوم بهتره البته با دلیل خیلی ممنون
سلام دوست عزیز خوش آمدید. برای دریافت پاسخ مناسب به تاپیک مشاوره سلاح بادی مراجعه کنید. البته عجالتا عرض کنم قبل از سوال هدف از خرید و مورد استفادتون رو تعیین کنید تا بهتر به نتیجه برسید
یا علی
سلام دوست عزیز
هدف از خرید گروپ زنی و ش ... پرندگانی مثل کبوتر کبک و....
(2016-01-29 10:51 AM)hakimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
هدف از خرید گروپ زنی و شکار پرندگانی مثل کبوتر کبک و....

سلام
يه اصل مهم تو خرييد سليقه شخصي است يعني شما حتما هردو سلاحو دست بگير ببين با كدومش راحتي وعلاقه داري وبه اصطلاح رو دستت ميشينه

[PISTOL]فشمي
با اين اوصاف اگه نميخواي تو فاز تارگتينگ بري وايرخ ٨٠مناسبه

[PISTOL]فشمي
ضمن تشکر از راهنماییتون
از لحظ کیفیت ساخت و دقت کدوم بهتره اینکه میگن چون وایرخ تاشو هست در مرور زمان دقت نوک مگسک از بین میره یا اینکه میکن اهرم 54 به مرور زمان میشکنه یا شصت دست میپره چیه؟
لینک مرجع