انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عاقا ما خرما خارک رطب نخواییم باید کجا مراجعه کنیم. خخخخخخخخخ Khansariha (8)
[تصویر: IMG-2033150714-WA0012.jpg]
عاغا . شرجی عادت کردیم با این چه کنیم خخخخخخ
بلای خانمان سوز. خدا نصیب گرگ بیابون نکنهKhansariha (8)
عجب هوایی بود امروز :D
من که حال کردم خنک اصلا انگار نه انگار تابستون بود Khansariha (8)
(2015-08-22 06:58 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر خوشامدی به انجمن هر کاری از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم Khansariha (8)
هوا یعنی عروسکککککککککککKhansariha (8)
(2015-08-22 08:53 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که حال کردم خنک اصلا انگار نه انگار تابستون بود Khansariha (8)
(2015-08-22 06:58 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر خوشامدی به انجمن هر کاری از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم Khansariha (8)

عرض ارادت . تشکر . هستیم در خدمت شما
همشهری ورود ت به انجمن مبارک. ما رو از تجربیات و دانش خوتتون بی نصیب نکنKhansariha (8)
[تصویر: IMG-20150714-WA0030.jpg]
بنده حقیر که چیزی بلد نیستم . انشاالله از حضور شما اساتید و دوستان استفاده میکنیم برای بیشتر شدن معلومات .

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

(2015-08-22 11:07 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده حقیر که چیزی بلد نیستم . انشاالله از حضور شما اساتید و دوستان استفاده میکنیم برای بیشتر شدن معلومات .

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

sent from mobile
لینک مرجع