انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 421334826-130589.jpg]
همشهری های گلم سلام Khansariha (8)
خوب خاک خوردید Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
خوب .... عالیی

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
سلام دوستان.من تازه واردم
فروشگاه اسحله تو اهواز کجا هست
(2016-02-29 08:53 PM)alone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ جا دوست عزیز کلا بیخیال فروشگاه های اهواز و خوزستان بشوید که اکثرا گران فروش هستند و صادق نیستند نمیشه بهشون اعتماد کرد البته فروشنده خوب هم هست ولی کم هست
(2016-02-29 08:53 PM)alone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه سلاحی میخواید
نظرم رو هاتسان اپاچی زیر واشو هس
امروز ب ی فروشگاه مراجعه کردم ی تورپدو150 دس دوم داشت ک قنداقش هم ترک خوده تعمیر شده بود مگفت400ولی کمتر هم میداد.دوستان لطفا راهنمایی کنید
ی سوال دیگه.دستگاه نشانه روی این دوتا فلزیه یا فایبر
(2016-03-01 11:52 AM)alone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرم رو هاتسان اپاچی زیر واشو هس
امروز ب ی فروشگاه مراجعه کردم ی تورپدو150 دس دوم داشت ک قنداقش هم ترک خوده تعمیر شده بود مگفت400ولی کمتر هم میداد.دوستان لطفا راهنمایی کنید
ی سوال دیگه.دستگاه نشانه روی این دوتا فلزیه یا فایبر

فروشگاه نخلستانی واقع در بازار کاوه موجود داره به اونجا مراجعه کن تفنگ دست دوم هم نخر
موفق باشیKhansariha (8)
نخلستانی گرون میده

(2016-03-01 03:30 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخلستانی گرون میده

گروووووون
(2016-03-02 08:00 AM)rmkarami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-03-01 03:30 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخلستانی گرون میده

گروووووون
با اون فیلم اردک که با رنجر 80 زده کلاه سرت نذاره
درود بر تمام خوزستانی های خونگرم خصوصا شکارچی هاش
راستین هستم از بندر ماهشهر چند سالی هست که تفنگ ساچمه زن شکاری دارم و دنبال کسب تجربه امیدوارم من رو هم تو جمعتون بپذیرید.
(یا حق)
لینک مرجع