انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز آقای فیصلی مدیریت فعلی سایت شکاربان و وبلاگ خال نارنجی رو دارن میتونی اونجاها هم پیداشون کنی

مکانی خوب در محدوده شهر و بضاعتی در این حد هم هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان طالب باشن در خدمتم فقط در حال حاضر بشقابک ندارم
فكر كنم بشه بشقاب تراپش رو تهيه كرد
اگر هم خوزستان نشه ميشه از دوستاني كه در تهران و اصفهان ساكن هستن
و در زمينه تراپ فعال هستن تهيه كرد Khansariha (8)
درود بر همه دوستان و هم استانی های عزیز

بنده دو کارتن بشقاب موجود دارم اگه مایل هستید یه برنامه جور کنیم و دوستان رو از نزدیک زیارت کنیم.
بنده ساکن بندر هندیجان هستم، جای تفریح زیاد داریم از کنار دریا گرفته تا کوه و دشت و تپه.
در خدمت دوستان
به نظر من یه قرار بزاریم هیت تیراندازی...
من با آقای محمدی رییس هیت تیراندازی صحبت کردم اونا هم خیلی مشتاقن که تراپ توی اهواز راه بیوفته مگه ما چی از سایر استانها کمتر داریم تازه اسلحه که اینجا فراوونه...
اگه یه قرار بزاریم هیت تیراندازی هم همدیگه رو از نزدیک زیارت میکنیم هم میشه از هیت تیراندازی امتیاز گرفت و قانونی دور هم جمع بشیم
هیت تیراندازی دستگاه پرتاب بشقاب هم داره میشه برای خود بشقاب و فشنگ هم باشون مذاکره کرد... اگه هم باهم یکدل باشن میشه...
بیشتر افراد که میرن شکار واسه هیجانش میرن نه اینکه نیاز به گوشت دارن خوب حالا با این همه محدودیت واسه شکار (حداقل فصلی بودن، گرفتن پروانه شکار، ممنوعیت شکار و...) اگه تراپ کار کنیم بخشی از هیجان خالی نمیشه؟
هر کاری با کمک همه دوستان قابل انجامهKhansariha (48)
(2014-05-22 12:09 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز آقای فیصلی مدیریت فعلی سایت شکاربان و وبلاگ خال نارنجی رو دارن میتونی اونجاها هم پیداشون کنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
کارایی این دستگاه در چه حده؟
قیمتش چنده؟
من شنیدم دستگاه تراپ از 500 تومن شروع میشه و بسته به تعداد بشقاب خوری و جهتهای پراب قیمتش بالاتر میره...
اگه دوستان پایه باشن هم میشه یه دستگاه تراپ مشترک تهیه کرد گرچه فکرکنم اگه پیگیر بشیم میشه از هیت تیراندازی گرفت.Khansariha (256)
سلام به دوستان عزيز Khansariha (8)
خيلي مخلصيم رفقا Khansariha (158)
چه مي كنيد با گرما Khansariha (275)
مي بينم كه دستگاه پرتاب بشقابك جوره و بشقابك هم به لطف دوستان جور،محيط تمرين هم كه الاماشاالله
فقط مي مونه همت دوستان كه دور هم جمع بشيد (كه اين از همه مهمتره) Khansariha (221)
اينم خدمت دوستان
(2014-05-24 08:55 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزيز Khansariha (8)
خيلي مخلصيم رفقا Khansariha (158)
چه مي كنيد با گرما Khansariha (275)
مي بينم كه دستگاه پرتاب بشقابك جوره و بشقابك هم به لطف دوستان جور،محيط تمرين هم كه الاماشاالله
فقط مي مونه همت دوستان كه دور هم جمع بشيد (كه اين از همه مهمتره) Khansariha (221)
اينم خدمت دوستان

فکرکنم اینجا یه مدیر برنامه ریزی هم میخواد که بتونه دوستان رو دور هم جمع کنه..تا باهم تمرین کنیم و از تجربیات ارزشمند دوستان و اطلاعات مفید همدیگه توی بالابردن مهارت تیراندازی استفاده بشه.
سلام اقا عبدالله
ما به شما يه بيرون رفتن بدهكاريم خدا روشكر الان كارم سبك شده و اومدم اهواز
دوستان يه جا قرار بزاريد تو شهر از اونجا با هم سوار ميشيم ميريم ماشين هم هست،بشقاب هم نبود من ميتونم جور كنم
فكر كنم روز ٣شنبه كه تعطيله خوب باشه
(2014-05-23 12:03 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-22 12:09 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
کارایی این دستگاه در چه حده؟
قیمتش چنده؟

سلام جناب شانگ
دستگاه حدود 300 قیمتش هست
وسیله کارآمدیه و بشقابک رو در محدوده برد مفید ساچمه زن در زوایای مختلف پرتاب میکنه
ما در باغ یکی از دوستان در حاشیه کارون از این وسیله استفاده میکنیم که سفالها بعد از شکستن تو رودخونه میریزه و ظاهر طبیعت رو بد منظر نمیکنهKhansariha (8)
لینک مرجع