انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-10-10 11:49 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دنبال ساچمه جی اس بی اگزکت 14.35 گرینی بودم و چند جا تو اهواز سر زدم ولی پیدا نکردم، چون همه 15.89 گرینی داشتند........ کلا از مارکهای معروف ساچمه همه از 15 گرین به بالا بودند....... کسی از دوستان فروشگاهی را تو اهواز سراغ داره که ساچمه جی اس بی اگزکت 14.35 گرینی (و یا حداقل مارک معروف دیگری در حدود 14 گرین) داشته باشه؟....... برای دیانا 35 کالیبر 5.5 می خوام.......
فروشکاه دنیای شکار اقای صابری فر داره . من ازش گرفتم هفته پیش
زیتون کارمندی . خ اصلی نبش فاضل اگر اشتباه نکنم .
sent from mobile
ممنونم، دوست عزیز،...... بنده دیشب رفتم سمتش ولی همه ساچمه هاش از 15.89 گرین به بالا بودند و 14.35 که بنده می خواستم را نداشت. دوستان انجمن می گن برای دیانا 35 (کالبیر 5.5) با قدرت 17 ژول، جی اس بی اگزکت 14.35 گرین و یا کلا ساچمه های بین 14 تا 15 گرین مناسبه..... حالا من اگر مارکهای معروف دیگه با وزن بین 14 تا 15 گرین هم گیریم بیاد مشکلی ندارم...... اما اگر گیرم نیاد، نهایتش جی اس بی اگزکت 15.89 می گیرم.
حالا آقای صابری فر از مارک جی اس بی فقط نمونه زیر را داشت که عکسشو می ذارم و نمی دونم خوبه یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا ساچمه شکاریه دیگه . اگه واسه شکار میخوای خوبه .
واقعا جی اس بی فقط همین رو داشت ؟؟؟
هفته پیش همه نمونه ها رو داشت . من خودن 14 . 15 گرینهام رو ازش گرفتم

sent from mobile

دیگه راهی نیست اگر پیدا نکردی از نت بخر .

sent from mobile
جی اس بی 15.89 گرینی فقط همینو داشت، اما گفت سفارش دادم و به زودی میارم،...... مثل اینکه تو اهواز خریدار ساچمه زیاد شده خخخخخخخخخخ
(2015-10-11 01:48 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جی اس بی 15.89 گرینی فقط همینو داشت، اما گفت سفارش دادم و به زودی میارم،...... مثل اینکه تو اهواز خریدار ساچمه زیاد شده خخخخخخخخخخ
اره دیگه هوا داره خوب میشه . امروز که عالی بود . وقت کنم منم میرم بیرون (((گروپ بگیرم))) نه شکار ;)

sent from mobile
آقا شماره اسلحه فروشی بهبهان رو کسی داره
دوست عزیز از ساچمه کراسمن هالوپینت استفاده کنید عالی جواب میده. Khansariha (8)
(2015-10-11 10:26 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از ساچمه کراسمن هالوپینت استفاده کنید عالی جواب میده. Khansariha (8)

ممنونم........ وزنش برای تفنگ با قدرت 17 ژول چقدر باشه خوبه؟
من فقط یه مدل گرین از هالو پوینت کراسمن دیدم . همونم هم رو 350 خوب به من جواب داد و هم 470 . هم 1100 رنجر

sent from mobile
هلو پوینت خوبه ولی اگر jsb باشه بهتره چون اختلاف وزنی کمتری نسبت به کراسمن دارهKhansariha (8)
البته 14.13 منظورم هست Khansariha (8)
البته 14.13 منظورم هست Khansariha (8)
لینک مرجع