انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیگه برو بچ خوزستان کرک و پرشون ریخته انگار یا مشغول زیر آبی اند؟!Khansariha (256)
رسولی وایرخ 80 آورده . یک و هفتصد
دیانا 35 هم یک و صد
درود
هوا گرم شده حال همه رو گرفته از الان باید کولر بگیریم چه برسه به برج 4و5
سلام بر دوستان هم استانی

دوستای اهوازی که اهل ماهیگیری هستند مارو یه راهنمایی کنند , لطفا یه چند جای خوب تو

مسیر رودخانه کارون که محل مناسب ماهیگیری باشه و تا حد ممکن به اهواز هم نزدیک باشه
معرفی کنید .

تو خود شهر که اونقدر آب رودخونه کثیفه و فاضلاب میریزن توش که زیاد برا ماهی گیری مناسب نیست .

اگر هم تجربه ای از ماهی گیری تو کارون دارین لطفا بیان کنید .
والله دوست خوبم يك زماني كه دنبال ماهي گيري بودم تو كارون
ميرفتم جايي كه سالن غذاخوري بهشت هويزه
.كنار پارك لاله .يا پارك ساحلي از داخل پارك چوبي جاده ساحلي مي رفتيم پايين .يا پارك جنگلي شهروند
يا اون قسمتي كه پارك لاله رو به دونيم تبديل شده كه انوبان از وسطش رد ميشه
اما الان ديگه دنبالش نباش راحتت كنم
قدم به قدم تور پهن كردن
كارون هم اينقدر لايروبي نشده كه هر با قلاب به آب مي اندازي گير ميكنه و در نمياد
ديگه چي بگم كه ......Khansariha (367)
البته شايد پيش رستوران چيزي گيرت بياد چون رستورانيه برنج مونده رو مي اندازه توي رودخونه
ميشه دقيق جاده اي كه به پارك قوري مي خوره
اما قلاب و سرب با خودت بيشتر ببر Khansariha (290)
سلام و عرض ادب خالصانه میکنم به تمام دوستانی که اگه واژه بهتری بخوام بکار ببرم میتونم بگم برادرانی که عاشقانه دوستشون دارمKhansariha (8).
عذرخواهی حقیر رو بابت غیبت غیر موجه بپذیرید.Khansariha (226)
خدا شاهد هست ادم بی معرفتی نیستم از همه شما هم جز خوبی و برادری چیز دیگه ندیدم.Khansariha (226)
مشکلاتی که این مدت برام پیش اومد اینقدر زیادن که تحت هیچ شرایطی حاظر نیستم شما رو هم شریک کنم و خاطر نازنینتون رو برنجونم و باید بگم "ایراد اینترنت"بهانه خوبی بود که تونستم پیدا کنم.هرچند میدونم دوری طولانی من از سایت(خانه همیشگی ام) گناهی نابخشودنیست.Khansariha (256)

سال جدید رو به همه عزیزانم تبریک میگم و صمیمانه دستتون رو میفشارم
بعضیها هم این هیلی بیلی ممکنه ببوسم که امیدوارم جنبه بداموزی نداشته باشهKhansariha (115)
هرچیزی این مدت خریدید.ازدواجها.مناسبات.بچه دار شدنتونو...خلاصه هر اتفاق میمون که از قلم جا افتاده رو تبریک اساسی ضمیمه اش میکنم و امیدوارم همه سلامت و خوشحال باشید.Khansariha (72)Khansariha (183)
روزهای سخت سپری خواهد شد(البته حدس میزنم اینو و هی الکی امید میدم)Khansariha (266)Khansariha (271)
منو ببخشین که نمیتونم تمام ارسالهای خوشگلتون رو بخونم ولی قول میدم حتما تو ورود بعدیم به سایت این کارو با کمال میل انجام میدم.Khansariha (8)
حرف برای گفتن بسیاره.امیدوارم زمان و توان یاری کنه بتونم قسمتی از خوبیهای شما رو پاسخ بدم.
از شما سپاسگذاری میکنم بخاطر چیزایی که به بنده یاد دادین.بدلیل اینکه بنده رو لایق دونستین و گوشه ذهن و خاطر عزیزتون رو به من اختصاص دادین از اعماق قلبم تسکر میکنم و میگم عاشقتون هستم(تو بلاد کفر میگن i love you)Khansariha (8)Khansariha (226)
دکتر مهدی عزیز که برادری ارزشمند هستند و تمام دوستان و اساتید از همه شما تشکر میکنم.
فعلا از حضورتون مرخص میشم . قول میدم این دفعه با تمام قوا برای جبران خوبیهاتون برگردم...
سلام،برو بچ کسی میدونه باشگاه تراپ دزفول چ روزهایی فعاله؟
سلام به همه دوستان گل خوزستانی بنده محمد هستم 32 ساله از بهبهان مفتخرم از ورود به جمع شمKhansariha (8)
سلام-یه جایی برای من پیرمردبازکنید.اردشیر54ساله ازآبادان.خدانگهدارتون باشه
آقا محمد و اردشیر خان خوشامد میگم خدمتتون , جمع بچه های خوزستان رو رونق دادید
انشالا منتظر حضور پررنگ شما در جمع سایت و بچه های خوزستان هستیم .
Khansariha (8)
آقا حبیب مخلصیم! انشالله که خدا به بزرگی خودش مشکلات همه رو مرتفع کنه!Khansariha (8)
لینک مرجع