انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر خوزستان و خوزستانی
انصافا آبادان خیلی با حاله خاطراته خوشی تو ابادان دارم.اما از الان تا برج یک
کا دم شما گرمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان خونگرم و گل Khansariha (219)
ارادتمند همه مردان این خطهKhansariha (8)

کم کم داریم اون گرما و گردوخاک رو از یاد میبریم و ارام ارام بوی پاییز به مشام میرسه(البته فقط چند ساعت از روز)
ولی کماکان بدون کولر و برق نمیشه سر کرد(خدا رحمت کنه خدابیامرز ادیسون رو)

اکثر دوستان وسایل شکار امسالشون رو اماده تو کوله هاشون و منتظر ندایی هستند تا بند پوتینهاشون هم ببندند و بزنند به دل طبیعت Khansariha (219)

احتمال میدم امسال فصل شکار رو از دست بدم بخاطر مشغله کاری که دارم.دوستانی که این فرصتو دارند از عکسهای طبیعت و شکارشون ما رو بی نسیب نذارند Khansariha (8)
سلام دوستانKhansariha (8)

با این شرجی که تو این 3-4 روز شاهدش هستیم(خیلی شرجی اینوقت سال رو دوست دارم) باید طعم دلنشین رطب رو فراموش کنید تا انشا... سال اینده

آی دلم رطب میخواد الانKhansariha (226)

الان که داشتم از محل کارم میومدم خونه تمام جاده و ماشین خیس شده بود(اگه یه مسافر بیاد فکر میکنه 5 دقیقه پیش بارندگی بوده)
مخصوصا که تو محل ما طرح عریض کردن جاده داره اجرا میشه با این مقدار رطوبت(100 درصد میزان رطوبت الان هوای ابادانه) ماشین و پارکینگ و لباسو ... زندگیمون شد گلKhansariha (290)
من این چند وقته کارم تو کشت و صنعته. بچه ها دراج می بینم این هوا! وای آدم می مونه همین جوری با این دراج هاKhansariha (226)Khansariha (290)
با سلام خدمت هم استانی های عزیز
آقا عجب هوایی شده ساعت 7-9 صبح.کاش 1بارونم میزد.

از دوستان کسی کبوتر تزیینی پشت طاووسی(چین دار شرقی)یا دوکت آبی داره برای فروش؟
خیر سرم امروز میخواستم برم شکار کبوتر کوهیKhansariha (21)

بازهم نشد ما یه روز تعطیل داشته باشیم مثل مردم Khansariha (226)
روز پنجشنبه فرصتی دست داد سری به مغازه آقای لوازم شکار آقای نوروزی واقع در ابتدای بازارچه فاز یک پادادشهر زدم . اسلحه های بادی زیادی اورده بود و همچنین لوازم و وسایل شکاری . چاقوهای بسیار خوبی داشت . ساچمه های متنوع با قیمت خیلی خوب هم موجود بود . خودش هم آدم با انصاف و صادقیه ...
آقا ما هم از اهواز ارادت داريم
لینک مرجع