انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امیدوارم پیروز و سر بلند باشی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان
این فروشگاههای شکار در اهواز، بشقاب تراپ برای فروش دارند؟؟؟؟.......... کسی قبلا ازشون سراغ نگرفته؟؟؟..... من به یکی دوتاشون که گفتم فقط با تعجب نگاهم کردند.....Khansariha (226)
(2015-11-21 06:54 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این فروشگاههای شکار در اهواز، بشقاب تراپ برای فروش دارند؟؟؟؟.......... کسی قبلا ازشون سراغ نگرفته؟؟؟..... من به یکی دوتاشون که گفتم فقط با تعجب نگاهم کردند.....Khansariha (226)

سلام،بهزادی و رسولی کیانپارس و صابری فر زیتون دارن،آخرین بار از رسولی گرفتم شصت و پنج
احمد رسولی داره85 تومن آقای صابری داره 100 تومن
ممنون از دوستان که پاسخ دادند............ آقای احمد رسولی کیانپارس، آدرس دقیقش کجاست؟..... ممنون
(2015-11-21 11:49 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از دوستان که پاسخ دادند............ آقای احمد رسولی کیانپارس، آدرس دقیقش کجاست؟..... ممنون

بلوار اردیبهشت ... چهار راه پهلوان بین خیابان پهلوان و اسفند شرقی

[تصویر: shekar.jpg]
فروشگاه عقاب طلایی
از پل عامری به کیانپارس که سرازیر شدی سر چهار راه که چراغ قرمز داره سمت راست فروشگاه عقاب طلایی . اقای رسولی Khansariha (8)
سلام بر هم استانیهای گل.اقا من یدونه ایتی44 سفارش دادم چند روز دیگه میرسه دستم اما متاسفانه هیچ تجربه ایی از پی سی پی ندارم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن که موقع تحویل کجاشو باید چک کنم و به چی حواسم رو بدم.خلاصه ما تازه واردیم و زحمتمون بر دوش شماست میبخشین اگه اذیت میشین.دمتون درد
دوست عزیز ورودتون به سایت رو خوشامد میگم Khansariha (8)
در مرحله اول اگر با کپسول شارژ میکنید حداقل برای شارژ ۳۰ ثانیه زمان رو در نظر بگیرید و سلاح رو تا اندازه ای که روی مانومتر نشان داده به رنگ سبز شارژ کنید و مواظب باشید که دوتا ساچمه وارد لوله نکنید فعلا برای استفاده تا این حد دانش کافیه به مرور با مطالعات در تاپیک مربوطه سلاح و پاسخ های اساتید کاملا به سلاح مسلط میشید
تیر اندازی خوبی داشته باشید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بعد از این هر مشکلی داشتید میتونید با دوستان به اشتراک بزارید و نتیجه بگیرید تا برای خودت استاد بشی بری تیم ملی Khansariha (8)
سلام
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند...... عرض شود که سر زدم اما مثل اینکه تمام کردند و باید مجددا سفارش بدن...... فعلا بیخیالش شدیم تا بعد........ حقیقتش یه دستگاه پرتاب بشقاب تراپ ساده و سبک خریدم و می خواستم امتحانش کنم که نشد..... ضمنا دستگاه مربوطه را هم عکسشو تو تاپیک "هر چه که خریدید" گذاشتم........
لینک مرجع