انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-21 06:44 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان Khansariha (8)
بچه های اهواز به این سوال جواب بدن لطفا:
مغازه اسلحه فروشی طرفای لشکر داریم ک اسمش فرشید باشه؟
اگه آره لطفا آدرس دقیقش رو بنویسین
والا اسم کوچیکش رو نمی دونم و فرشید بودنش رو تضمین نمی کنم !
اما در لشکر داریم . به آدرس :
خیابان لشکر - نبش کوچه شیوا - پلاک 27
تلفن : 3788200 و 3788141
بهزادی و کبیریان
با سلام

افيشششششششش بلاخره فهميدم چجوري بچه هاي با مرام خوزستان و پيدا كنم.
سلام بکس
کسی در باره کبوتر مسابقه ای اطلاعی داره ؟
اینکه این مسابقات چه جوریاست ؟
چه کبوتری تو مسابقات شرکت میکنند ؟
و همینطور این پلاک چیه رو پای کبوتره ؟
و همینطور این کد رو پلاک رو بر چه اساسی هست ؟
و قیمتش چنده ؟
سلام و درود بر هم استانیهای عزیز:Khansariha (256)
فروشگاه های اهواز فشنگ استرلینگ برای تعویض با مهام دارن آیا؟
درود
دیروز رفته بودم فروشگاه شکار تو زیتون اسمش رو درست نمیدونم.
ساچمه های بسیار خوب و با قیمت بسیار مناسبی داشت از دوستان اگه کسی دنبال باراکودا یا پریمیر(هالوپوینت) میگره داشتند با قیمت مناسب.
(2013-11-06 06:25 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دیروز رفته بودم فروشگاه شکار تو زیتون اسمش رو درست نمیدونم.
ساچمه های بسیار خوب و با قیمت بسیار مناسبی داشت از دوستان اگه کسی دنبال باراکودا یا پریمیر(هالوپوینت) میگره داشتند با قیمت مناسب.

خوب خدا رو شكر كه ظاهرا افراد معلوم الحال هم به صراط المستقيم هدايت شده اند . البته اميدوارم كه اينطوري بوده باشد .
چون تا جائي كه من يادمه ايشان استاد پراندن قيمت هاي فضايي و پرت و پلا بوده اند و بسيار هم پر مدعا ..
رفیق مطمعنی قیمت هاش مناسبه؟؟من حدودا یک ماه پیش اونجا بودم نه برخوردش مناسب بود نه قیمت هاش!

Sent from my LG-P880
قیمت های ایشون میلی و ساعتی است به هر کسی یه جور قیمت میدهدKhansariha (8)
با درود به هم استانی های عزیز
فک میکنم بنده نسبت به غارتگرهای شهر خودم قیمتهای ایشون رو مناسب دیده باشم.
تو شهر ما یه فروشنده اسلحه دندون طلا هست که سال به سال جنساش رو دستش باد میکنن و پول باد و ورمشون رو میکشه رو جنساش.
والا این دوستمون که تو زیتون تشریف داشت ساچمه هالوپوینت 500تایی .22 رو 90میداد!
یه مدل باراکودا مال شرکت دیانا که تقریبا نایاب هستش رو هم 40تومن میداد که تو اندیمشک دزفول ما اگه گیر بیاد زیر 80نیست.
حالا بنده فقط یه راویم دیگه خود دانید!
ایشون نون رو بدجوری به نرخ روز میخوره،من چند بار پیشش رفتم ولی نزدیک بود کارم باهاش به جرو بحث بکشه!همین کراسمن رو میداد 110 یک ماه پیش،شاید جنسش جور باشه
ولی نه برخورد مناسبی میکنه نه قیمت درستی میده،استراتون رو میداد 70،درضمن راجع به کار خودش هم اطلاعات مناسبی نداره
لینک مرجع