انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
زنبیلKhansariha (8)
با کمال میلKhansariha (48)
سلام.من عضو جدیدم،
با سلام به همه دوستان.من تازه یک عدد دیانا پی ۱۰۰۰ خریدم.ممنون میشم راهنمای کنید برای نگهداری بهتره اسلحه.
سلام دوست عزیز Khansariha (8)
اگر میشه یه لطفی کنید بگید چند خریدی و از کجا خریدی Khansariha (256)
سلام.از گجت کمپ خریدم،تا رسید دستم(کرایه حمل)تقریبا ۳/۹۰۰ شد.
انشاالله ماشه اش بچکه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مرسی.
دوست من از دقتش راضی هستی . از چه ساچمه ای استفاده میکنی . از گروپاش راضی هستی . روی تفنگ نوشته شده ساخت کجاسKhansariha (214)
راستش هنوز فرست گروپ گیری پیدا نکردم،سه روزه رسیده دستم،این چندروزم درگیر نصب دوربین و خرید کپسول بودم.راستش هرچی پول داشتم شب عیدی دادم واسه این تفنگ،دیگه پولی واسه ساچمه خریدن واسم نموند،فعلا ساچمه گامو متچ دیابلو خریدم و دوربینمو با این ساچمه تنظیم کردم تو فاصله چهل متر،البته تو همین سه روز پنچ تا کبوتر و چهارتا گنجشک تو فاصله تقریبا بیست متری زدم.البته فعلا دیگه سراغ شکار نمیرم تا فصلش.
ساخت آلمانه.تاریخ ساختشم ۲۰۱۵ هست.
سلام دوستان
رفته بودم شوشتر یه عکس زیبا از آبشارها گرفتم و گفتم که با دوستان خوب این تاپیک شیرش کنم.............. واقعا شاهکار ایران باستانه..........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع