انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر شما، آقا واسه ماهی گیری فقط باید بیای اسکله بحرکان در شهرستان هندیجان. شوریده ، شانک و ... ماهی هایی هستند که می تونی توی این فصل صید کنی
سلام دوستان
قبلا یه پستی راجع گرانفروشی آقای رسولی در کیانپارس گذاشته بودم چون قدیما که سمتشان می رفتم (البته به اون شعبه خیابان امامشان می رفتم)، قیمتهاش نسبت به سایرین زیادتر بودند. ولیکن دو سه روز قبل که برای بشقاب تراپ رفتم سمت شعبه کیانپارسش دیدم که قیمتی که می گفت (البته تمام کرده بود و قیمت قبلی را می گفت) واقعا عالی بود چنانچه از چند جای دیگه هم که سرغ گرفتم بهتر و ارزونتر بود. حتی دستگاه پرتاب بشقاب تراپ هم که ازش قیمت گرفتم واقعا رو قیمت بود و گران نمیگفت چون قیمت تولید دستگاه دستم بود. خلاصه بقیه موارد را نمی دانم اما تو این دو قلم ایشان گران نمی داد.
سلام نخجیر عزیز (ببخشید اسمتون رو نمیدونم ) چقدر تا اهواز فاصله داره و برای صید کپور کجا برم?
درود بر شما، بنده امید هستم. از اهواز حدود 200 کیلومتر راه هست تا بندر هندیجان. واسه صید کپور من خودم به شخصه صد بهبهان رو می پسندم.
دوستان گرامی
تو خوزستان کدوم فروشنده جک ورتکس داره ؟ اگر اطلاعی دارید لطفا معرفی کنید ـ؟

فرستاده شده از LG-E988ِ من با Tapatalk
سلام و درود
اولين شكار با مجوز همراه دوستان Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاي دوستان خالي Khansariha (8)
نوش جان

alienali by mobile
ممنونم امید عزیز اینجا ( مشهد) هوا سرد شده و دیگه نمیشه کپور صید کرد امیدوارم ماهیگیری تو استان شما پر بار و لذتبخش باشه.
سلام دوستان
بنده از چند نفر از ددوستان در مورد سد بهبهان پرسیدم گفتند که اونجا ماهیگیری ممنوع
جای دیگه ای واسه ماهیگیری سراغ دارید?
برای ماهیگیری تو اهواز خودتون رو خسته نکنید....
بهترین مکانهای ماهیگیری خوزستان سد عباسپور و سد دز و سد کارون هستن که هر کدوم 150 تا 300 کیلومتر با اهواز فاصله دارن.. سد دز و عباسپور هم که جاده دسترسی خیلی بدی دارن..
اسکله بحرکان هم اگر الان فصلش باشه خوب ماهی میزنه.. که اونم 200تا 250 کیلومتری با اهواز فاصله داره..
لینک مرجع