انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-29 06:16 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاکرم سورنا جان،اگه اومدنم قطعی شد یه برنامه شکار بزاریم Khansariha (48)

راسش دو روزه یه نیمچه خاکی هست ولی الان بارونی شده (بارون که نه ولی ابرش هست ) . متاسفانه من درس دارم و فکر نکنم بتونم بیام ولی اومدی یه ندایی بده شاید جور شد اومدیم !؟!؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به خوزستانی های گل گلاب امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
ماشاا... چه تایپیک به روزی داریم شنیدم اهوازطرح جوازدارکردن تفنگهای بی جواز شکاری شروع شده اگه کسی داره بره تحویلبده جوازدارش کنه
يا الله .... سلام عليكم
عضو جديد از نوع خوزستانيش نمي خواهيد ؟
كاوه 35 ساله كارمند از اهواز
عاشق شكار و تو كف يك محل خوب براي شكار خرگوش ... زود به دادم برسيد كه بد جوري تو لكم
من تازگي ها تفنگ خريدم و تقريبا 10 سال پيش با تفنگ هاي چيني گنجشك و كبوتر مي زدم اما حالا مي خوام رسمي تر و با كلاس تر شكار كنم كسي محل خوب دور و بر اهواز سراغ نداره ؟
(2012-01-03 10:15 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يا الله .... سلام عليكم
عاشق شكار و تو كف يك محل خوب براي شكار خرگوش ... زود به دادم برسيد كه بد جوري تو لكم
من تازگي ها تفنگ خريدم و تقريبا 10 سال پيش با تفنگ هاي چيني گنجشك و كبوتر مي زدم اما حالا مي خوام رسمي تر و با كلاس تر شكار كنم كسي محل خوب دور و بر اهواز سراغ نداره ؟

سلام کاوه جان خوش امدیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

من که برای شکار کاکلی میرم بعد از دانشکده ی کشاورزی که درملاثانی هست .اگر از اتوبان خارج بشی و از جاده ی قدیم بری روی سیم های اطراف قمری هم هست .موفق باشی .Khansariha (48)
(2012-01-03 10:15 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يا الله .... سلام عليكم
سلام . من از 7-8 سال قبل از انقلاب كه يه چيني 5.5 داشتم و حرف نداشت (يادش بخير چقدر كبوتر و فاخته و دراج و چه گرازهاي بزرگي بود ).تا زمان انقلاب تو اون منطقه شكار كردم از مسير حميديه و شادگان و هفت تپه و رامهرمز و ويس ملاثاني تا شوشتر و.... همه جاشو ولي اون موقع هم خبري از خرگوش نبود مگه مناطقي كه از شهر و آبادي به دور بود الان هم مسير بندقير به بعد سمت شرق و توي مسير رامهرمز احتمالا پيدا كني ولي شب بايد بري در ضمن اون منطقه گرگ و كفتار داره موظب باش . الان هم اينقدر اون منطقه بي رويه بزرگ شده كه اگه ولم كنن اونجا حتما گم ميشم .
دوستان اهوازی یه خبری از تفنگهای غیر مجوز بگیرین من در به در دنبال یه تک لول یا دولول میگردم واسه جواز اما هنوز پیدا نکردم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم مرسی از لطف دوستان
دوستان اگه چیزی سراغ دارن تو پیام خصوصی یه ندایی بدن از خجالتتون هم در میام ایشاا...
بچه ها سلام
کسی توی اهواز کرنوگراف سراغ نداره ؟ یه جایی یا کسی رو میخواستم بهم معرفی کنید مگنوم 350 رو تست کنم.
دوستان من پشیمون شدم کلا از اهواز خرید کنم .دقیقا سر گردنه است!Khansariha (399)
کم کم پنجاه تومن اختلاف قیمتشه با تهران
میبینم که تاپیک رفته جزء اثار باستانی!
یه پرچم ببریم بالا فعلا شاید یه تکونی بخوره
[تصویر: Iran.jpg]
لینک مرجع