انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان همشهری کسی فنری چهار و نیم واسه فروش نداره دل یه جوون شاد بشه؟Khansariha (226)
(2012-04-12 12:35 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دولتی هرسال از برج 3 یا 4 به بعد در کل کشور توزیع میشه . که بستگی به اولویت استان محل ممکنه مغازه دار شاید برج 5 یا 7 شایدم 10 11 هر سال نوبتش شهKhansariha (214)
بله دوست عزیز.........اما ماشاءلله فروشگاههای اسلحه اهواز رو هر وقت و در هر فصلی می ریم میگن دولتی نداریم.....و می خوان آزاد با قیمت گزاف بمون بفروشن....... نخجیر 1 دو میلیون و نخجیر 2 دو و نیم میلیون تومن.........
اهوازی ها از اون مغازه هه که دوره فلکه پاداده نمی گم خرید نکنید ولی اول جاهای دیگه قیمت بگیرید بعد بخرید.
نخجیر آمل رو میده سه تومن
پرومگوم هفت تومن
شدو هزار 370 تومن
(2012-04-18 11:18 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهوازی ها از اون مغازه هه که دوره فلکه پاداده نمی گم خرید نکنید ولی اول جاهای دیگه قیمت بگیرید بعد بخرید.
نخجیر آمل رو میده سه تومن
پرومگوم هفت تومن
شدو هزار 370 تومن

اون مغازه آقای نخلستانی هست . خیلی گرون فروشه.بایکال دو لول بغل رو میداد 6700 اما همون اسلحه رو فروشگاه برنو میداد 5800
آقا رضا بیا رفیق شیم .
چار تا تیر با تفنگت در کنیم.
:D
تاحالا با 350 تیر نزدم
من سی متری می شینم
سلام به بچه های گل گلاب خوزستان
بنده مصطفی هستم 26 ساله از اهواز
کل دارایی هام یک قبضه چینی 177. و دیانا 350 مگنوم
از آشنایی با دوستان بسیار خوشبختم
سلام مصطفی جان خوش اومدیKhansariha (8)
فواد از خدا یچیز دیگه میخواستی اینم یه 350 دیگه
بفرما .آقا مصطفا هم اومد .آقا کفتر و ساچمش با من .350 با شماKhansariha (219)
اصلا قابل شما رو نداره دوست عزیز
به امید خدا در فصل شکار حتما در خدمت دوستان عزیز خواهیم بود
(2012-04-19 12:16 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا بیا رفیق شیم .
چار تا تیر با تفنگت در کنیم.
:D
تاحالا با 350 تیر نزدم
من سی متری می شینم

آقا ما در خدمتیم.واسه شکار بعدی حتما خبرت می کنم که با هم بریم.
لینک مرجع