انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون دوست عزیز از جوابتون
(2015-11-25 11:37 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
اولين شكار با مجوز همراه دوستان Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاي دوستان خالي Khansariha (8)

سلام
دمت گرم دوست عزیز........... ما که با یکی از بچه ها رفتیم شکار کبک و تیهو که جز خستگی و ناامیدی چیزی عایدمون نشد و فقط بازهم مثل همیشه با هدفزنی حال کردیم خخخخخخخخخ....... البته آخرش یه مرغ خریدیم و کباب کردیم و در دل طبیعت حالشو بردیم خخخخخخخ.....
سلام
باز هم رفتیم شکار، اما چیزی عایدمون نشد که نشد....... فکر کنم بخاطر اینه که خیلی عجولیم، درصورتی که شکارچی باید صبور باشد...... اما از طبیعت گردی و هدفزنی لذت بردیم....... کبابم خوردیم......... البته تمام زحمات گردن دوست خوبم بود و بنده فقط آماده حاضر نوش جان کردم خخخخخخخخخ...... جای دوستان گل انجمن خالی.....Khansariha (8)
.
لامصب از محیط بان هم خبری نیست...... اگر پروانه شکار نداشتیم، با اولین صدا، سر و کله محیط بانان عزیز پیدا می شد...... اما حالا که پروانه شکار داریم، از محیط بان عزیز هم خبری نیست که نیست.......
سلام
کسی از بچه های خوزستان شکار نرفته که تو این تاپیک که مدتهاست داره خاک می خوره، از تجربیاتش برامون بگه؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
شکار ؟؟؟
نههه

alienali by mobile
البته دو سه تا شکارچی خوب تو این تاپیک هستند که پستهاشون تو صفحات این تاپیک موجود است....... اما یه مدته که ازشون خبری نیست...... ان شاءلله هر جا هستند خوب و خوش و سلامت باشند......
بزرگترین مشکل ما هم زمان بودن فصل شکار با فصل امتحانات پایان ترم دانشگاه هست و از مسولین خواهش میکنم رسیدگی کنن [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
درود به برو بچه های گل و خون گرم خوزستانی Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
پیشاپیش یلداتون مبارک باشهKhansariha (8)
اقای کرمی دلت خوشه ها خدا خیر داده همینو سال دیگه نمیدن Khansariha (256)
منم خدمت همه این جشن باستانی رو تبریک میگم

شب یلدای شما هم مبارک :shy::heart:

alienali by mobile
سلام
شب یلداتون مبارک باشه......ان شاءلله در کنار بزرگترها بتون حسابی خوش بگذره......Khansariha (48)
لینک مرجع