انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها من پارسال از طریق همین سایت با ZOLI آشنا شدم . چند باری با هم شکار گراز رفتیم .
به به اقا رضا،اقا غيبت كبري داري ،خبري ازت نيست،اتفاقا هر وقت با دوستان ميريم سراغتو ميگيرن،
Khansariha (8)
رفقا سلام،
قاشقک تو اهواز کجا میتونم گیر بیارم،اگه تصویر قاشقک کاربردی برا سد شهید عباسپور دارید ممنون میشم ارسال کنید.
سلام
اقاي شاهرخي تو امام شرقي داره داداش
(2014-11-03 02:47 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من پارسال از طریق همین سایت با ZOLI آشنا شدم . چند باری با هم شکار گراز رفتیم .

دوست عزیز......... برای شکار گراز از اسلحه گلوله زن استفاده می کنید و یا با ساچمه زن هم میشه گراز شکار کرد؟؟؟..... ممنون
(2014-11-04 03:59 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-03 02:47 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز......... برای شکار گراز از اسلحه گلوله زن استفاده می کنید و یا با ساچمه زن هم میشه گراز شکار کرد؟؟؟..... ممنون

تمام کسانی که من باهاشون رفتم با چهار پاره گراز میزدن . خودمم با چهار پاره
Khansariha (8)سلام به دوستان عزیز خوزستانی ،اهوازی.....یه سوال داشتم یه چرخ ماهیگیری دارم که اخوی بنده برده بود برای ماهیگیری بدون دسته برام اوردش!!!!خخخخخ مثل اینکه دسته اش شل بود اوفتاده بود تو اب ...میخوام بدونم کجا میتونم براش دسته گیر بیارم..در ضمن یه چرخ ایتالیایی بزرگ دارم که اون هم هنگام جمع کردن توپی بعضی وقتها نمیچرخه جایی هست بدم برام چکش کنن...:khansariha (399)):
سلام دوستان خوزستانی اهواز کجا میشه کپسول 300 باری پر کرد .
سلام
ملی راه،مجتمع ورزشی فجر سپاه،قسمت پینت بال
با تشکر اقا شاهین شماره تماسی ازش نداری برام ارسال کنی.
لینک مرجع