انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گزینه ی 4 هیچکدام
شوخی کردم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
تو بهبهانم (بیدبلند)

اینم به خاطر برد پرسپولیس Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
بابا سه چهار نفری بهبهانی این جا هست بیاین تا با هم برنامه بزاریم بریم شکار و ماهیگیری
آقا جای مناسب پیدا کردین ما رو هم خبر کنید مثه فشنگ از اهواز میایم بهبهان .از اون تپل مپل ها که خوش گوشت هستند ها! به قول یکی باب دندون ما پیرمردا!
Khansariha (215)
باسلام به بچه های خونگرم خوزستان:قیمت فشنگ سرمقوایی.ستاره ای.استرلینگ.شاهین وبرنوروتوبهبهان میخواستم باتشکرKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
سلام دوستان فشنگ ستاره ای شاهین سهمیه 1270تومن ازاد1600تومن.برنو بلند پرشین1309 بسیار تمیز 8تا8.5ملیون
راستی یه جا خوب تو بهبهان هست برا شکار غاز و مرغابی پارسال دو بار رفتم دو بارش غاز دیدم ولی اگه خوباش رو بخاین باید سوال کنم براتون.اینم عکس کارخونه سیمان معروف بهبهان و همین جایی که گفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-08-08 01:58 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جاش نیست ولی اره حلالهKhansariha (256)

ببخشید . چی حلاله ؟
دیدومک
(2013-08-08 01:52 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان فشنگ ستاره ای شاهین سهمیه 1270تومن ازاد1600تومن.برنو بلند پرشین1309 بسیار تمیز 8تا8.5ملیون
راستی یه جا خوب تو بهبهان هست برا شکار غاز و مرغابی پارسال دو بار رفتم دو بارش غاز دیدم ولی اگه خوباش رو بخاین باید سوال کنم براتون.اینم عکس کارخونه سیمان معروف بهبهان و همین جایی که گفتم

به خدا گناه دارند مگه چندتا هستند فوقش ده پونزده تا
من خودم کیف میکنم وقتی می بینمشون
باور کنید زنده شون خیلی قشنگ تر از مرده شونه
به نظر من یه دوربین دوچشمی اعلا بگیرید و با اون پرنده هارو شکار کنید
منم تا حالا این جا چیزی نزدم ولی به خاطر دوستان که سوال کردم عکس گذاشتم.
دوست عزیز تیتان جان مطمئنی فشنگ ایرانی آزاد 1600تومنه؟ فکر کنم کم گفتی
لینک مرجع