انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-15 09:13 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا معین اطلاعاتی از دوربینت و یقیه اطلاعات اط قبیل دیاف شاتر و ایزو بذار لطفا

Canon SX30 is
سرعت شاتر و ایزو این عکس قبلیم از این قراره:
سرعت شاتر : 1/60 ثانیه
ایزو 400
ازین به بعد سعی میکنم اطلاعات عکسام رو هم بزارمKhansariha (8)
راستی لنزت ماکرو که نیس؟
(2012-08-15 09:40 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی لنزت ماکرو که نیس؟

نه.اصلا دوربینم DSLR نیست...
در حقیقت این عکس کراپ شده و اصل عکس اینطوری نیست.
البته این دوربین در حالت ماکرو از فاصله 0 سانتی متری (!) میتونه فوکوس کنه,به شرطی که نور باشه...
Khansariha (8)
ارشد چمنی (دشت ارشد واقع در کندوان)
عکس پانوراما گرفته شده
دوربین:هشت مگاپیکسل گوشی htc one x
[تصویر: IMAG0076_1600x1200_.jpg]
سونی
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(2012-08-15 09:20 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-15 09:13 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Canon SX30 is
ایزو 400
معین جان نورت که خوب بوده پس چرا از ایزوی 400 استفاده کردی ؟! اگر با این نور کافی که داشتی از ایزوی 80 استفاده میکردید نویز عکس کمتر می شد ! البته ببخشید منو که دخالت کردم .
زمان گل دهی درخت کهور
دوریین کانن 10 مگاپیکسلی
[تصویر: 13450773061.jpg]:
تقدیم به اساتید عزیز
[تصویر: 13450774271.jpg]
گل آتاب گردان وگل گهرکه درارتفاعات میروید
[تصویر: 13450775891.jpg]
(2012-08-16 12:42 AM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-15 09:20 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Canon SX30 is
ایزو 400
معین جان نورت که خوب بوده پس چرا از ایزوی 400 استفاده کردی ؟! اگر با این نور کافی که داشتی از ایزوی 80 استفاده میکردید نویز عکس کمتر می شد ! البته ببخشید منو که دخالت کردم .
درسته حق با شماست...ولی این عکس در حالت نیمه اتوماتیک گرفته شده.
اگه ایزو 80 میگرفتم سرعت شاتر کمتر میشد که در این صورت امکان تار شدن عکس وجود داشت.
اگه کمی حوصله میکردم میشد طبق فرمایش شما عکس بهتری گرفت Khansariha (8)
[تصویر: IMG_3862.jpg]

ایزو 80
سرعت شاتر 1/30 ثانیه
[تصویر: IMG_3974.jpg]

ایزو 400
سرعت شاتر:
1/320 ثانیه
لینک مرجع