انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-08-17 01:09 PM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در تصوير بالا پرنده شكاري هما كه فكر كنم خيلي كميابه و تا اونجايي كه من اطلاع دارم تو پارك ملي گلستان ميگن رويت شده.
اگه دوستان اطلاعات كاملتري ازش دارند و اينجا بگذارند ممنون ميشم Khansariha (8)

اين پرنده از قديم معروف به هماي سعادت بوده كه ميگفتند روي شونه هر كسي بشينه، طرف پادشاه ميشه يا تو كارش موفق ميشه

بعضی ها هم میگن اگه سایه اش رو هرکس بیفته خوشبخت می شه . به این پرنده مرغ استخوان خوار هم میگن چون غذایی اصلیش استخوان هستش . استخون های بزرگ را از ارتفاع پرت میکنه رو سخره بعد از اینکه شکست می خورتشون . اون پرنده ای هم که تو عکس جلوی هما داره پرواز میکنه دلیجه ی کوچیکه .
سلام دوستان عکسایی که گرفتم
دوربین canon power shot sx210 is
غار علیصدر همدان
[تصویر: IMG_6354.jpg]
[تصویر: IMG_6376.jpg]
بابا طاهر همدان
[تصویر: IMG_6441.jpg]
گندم کاری های اطراف همدان
[تصویر: IMG_6443.jpg]
[تصویر: IMG_6447.jpg]
مهدی جان دلت بسوزه
امیر جون دلم کباب شد
طرفایه ما که خشکسالیه آب واسه خوردن پیدا نمیشه این گندمزار ها خیلی زیباییند ممنونم
ما رو به هوس انداختی چند تا عکس بزارم
این همدم شبهایه کار منه
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم مزرعه پیازه
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم طبیعت سرزمینه تویه زمستون و اوایل بهار
[/img]
با سلام

این عکس قرقی ماست

[تصویر: FIL6090.jpg] [تصویر: FIL6091.jpg]
[تصویر: FIL1172.jpg]

البته به این مظلومیتش نگاه نکنید خیلی پدر سوخته است.
(2011-08-21 09:52 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

این عکس قرقی ماست

[

البته به این مظلومیتش نگاه نکنید خیلی پدر سوخته است.

دوست من اگه احلی هست خواهشا اون چوب داخل قفس رو عوض کن و یکی کلفت تر بذار که پای پرنده اذیت نشه .
اگه وحشی هست که آزادش کن یا طوری بشه که آزاد باشه و بیاد از خودت غذا بگیره ..
پرنده نازی هست و کم یاب حیفه از بین بره ........
با سلام
عباسی جان جوجه بود که اوردمش .الان هم هنوز بالغ نشده .لانه نداره روی باکس کولر تو جعبه براش کاه ریختم همون جا زندگی میکنه ازاده ولی از وقتی که جون گرفته خودش میره گنجشک میگیره میخوره ولی تازگیها به هر غریبی که بیاد تو حیاط خونه حمله میکنه و یا اگه خودمون اونجا باشیم میاد سر اون بیچاره بدجوری جیغ میکشه.

فکر میکنم بخاطر اینکه ازاد بوده یاغی شده واسه همین گذاشتمش تو قفس ولی دلم براش میسوزه .شاید ازادش کردم بره
اینم عکسهایی از طبیعت الیگودرز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
سلام این پرنده تو قفس دلیجه از خانواده شاهین هاست. قرقی نیست
با سلام
دوستان لطف كنن جهت مراعات حال كاربراني كه احيانا از اينترنت پرسرعت استفاده نميكنن و علاقمند به مباحث عكاسي و ديدن عكسهاي به اشتراك گذاشته شده هستند،حجم عكسها رو كم كرده و بعد آپلود كنند.اين موضوع براي افزايش بهره وري فضاي سايت هم مفيد خواهد بود.
با تشكر
دوستان یه چند تا عکس براتون می ذارم البته عکاسهای حرفه ای سایت که کم هم نیستن جسارت منو ببخشن.کیفیتش رو هم به دل نگیرین K750 که زدن نداره!
[تصویر: DSC00230.jpg]
رنگین کمان در کرج
[تصویر: DSC00364.jpg]
مقارنه ماه و زهره برای این عکس دوربین موبایل رو به دوربین شکاری فیکس کردم وپدرم در اومد تا تونستم عکس بگیرم تاریخش هم موجوده.
[تصویر: DSC00409.jpg]
ببینین اگه آدم نباشه طبیعت چطور انتقامش رو از ساخته های انسان میگیره!این خونه یکی از اقوامه که چندین ساله به رحمت خدا رفته وحالا درختای انجیر دارن تبدیل به خاک می کننش.
[تصویر: DSC00417.jpg]
مقبره شیخ زاهد در کوههای لاهیجان این صوفی یه جورایی از اجداد مادری شاهان صفوی بوده.
[تصویر: DSC00301.jpg]
اینم رویش از لای سنگفرش.
امیدوارم خوشتون بیاد.
لینک مرجع