انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .جناب اقای فرجی این عکس بسیار بسیار زیبا یست که در پارک تندوره شهرستان درگز گرفته شد .واقعا محشره Khansariha (8)Khansariha (8)
(2017-04-14 01:27 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .جناب اقای فرجی این عکس بسیار بسیار زیبا یست که در پارک تندوره شهرستان درگز گرفته شد .واقعا محشره Khansariha (8)Khansariha (8)

خیلی ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
گفتم این عکسو بزارم تا دوستان یه یادی هم از کبک کنند و از یادشون نره به هر حال شکار هم تموم شده یکم تو خونه نشستن حقیقتاً یکم سخته چه میشه کرد ولی بعضاً با دوستان واسه تراپ وهدف زنی میریم تا اسلحه ماشش نخوابه و در طول سال برامون بچکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
عکس جمجمه گراز و لاله واژگون.
[تصویر: photo_2017_04_15_01_07_47.jpg]
[تصویر: photo_2017_04_15_01_07_23.jpg]
موفق باشیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودKhansariha (8)

Khansariha (8)
[تصویر: 17346149297960522843_IMAG2.jpg]
[تصویر: 3472014929795228397_IMAG1.jpg]
سلام
چند سال است که یک جفت کبک در کوه بالای باغ ما لانه می کنند. امسال هم آمده اند.
امروز عصر با یک نگاه مختصر کبک ها را در دامنه کوه دیدم که داشتند می چریدند. با ترفند صدایشان کردم و تا نزدیکم امدند. چند دقیقه ای با هندی کم فیلم گرفتم. چند عکس هم گرفتم ولی کیفیت عکسها بالا نیست. امیدوارم لذت ببرید. کبک نر مستانه اواز می خواند.
[تصویر: kabkDSC05202.jpg]
[تصویر: kabkDSC05203.jpg]
[تصویر: kabkDSC05205.jpg]

موفق باشیدKhansariha (8)
سلام دوستان
امروز برای اولین بار کرک گیری را تجربه کردم. حاصل کار یک بلدرچین نر زیبا بود که بعد از گرفتن عکس و فیلم دوباره در همانجا آزادش کردم.[تصویر: belDSC05208.jpg]
[تصویر: belDSC05209.jpg]
خیلی تجربه جالبی بود.
موفق باشید
لینک مرجع