انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر تما می دوستان شرمنده من همیشه تصویر پرنده می زارم .چون مبهوت زیبایی پرنده های شکاری هستم و خرا سان شمالی یک زیست گاه خوب برای این پرنده هاست .... زیبایی و عظمت این پرنده قابل وصف نیست Khansariha (8)Khansariha (8) زوم دوربین 80 ایکس بود و از کیفیت کا سته شده
سلام دوستان
آقا رامین دست شما درد نکند. عجب شاه بوف هایی. من یک بار در اثر بی تجربگی و جوانی سالها قبل با تور ماهیگیری خواستم از یک چنین غاری یک شاه بوف را بگیرم. خود غار بالای یک دیواره 10 تا 15 متری بود. خدا رحم کرد که از زیر تور فرار کرد یعنی اگر یک تکان کوچک می خوردم سقوطم حتمی بودKhansariha (172)
چند تصویر از گردش امروز بعدازظهر تقدیم به دوستان:
[تصویر: 20161222-143622.jpg]
[تصویر: 20161222-143654.jpg]
من نمیدانستم که کمر کولی از دانه بادام کوهی تغذیه میکند. فکر می کردم حشره خوار است. البته قبلا دیده بودم که از گردوهایمان می خورد. دوستم کمی از دهانه لانه را شکست تا ببیند داخلش چطور است. دیدیم پرنده داخل لانه برای روز مبادا غذا ذخیره کرده.
این قسمت از کوه پر از سنگ سوراخ است. انگار باد در سالیان دراز با دانه های شن این سنگ های گرانیتی را فرسوده است.
[تصویر: 20161222-144056.jpg]
پاییز امسال بیخردی قسمتی از کوه را به آتش کشیده بود. گون های بزرگ بسیاری سوخته بودند. دقیقا جایی از کوه که همیشه کبک دارد و رد گراز و تشی در آن فراوان است. لاکپشت بینوایی هم نتوانسته بود از اتش بگریزد.Khansariha (367)
[تصویر: 20161222-161931.jpg]
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام
برف امروز
[تصویر: 6m28_20170116_074703.jpg]
موفق باشید
سلام دوستان
اینجا بیش از نیم متر برف باریده. تردد با مشکل مواجه شده و قطعی برق و شکستگی درختان گوشه ای از مشکلات پیش امده است.
شکر خدا این بارش در چند سال اخیر بی سابقه بوده.
[تصویر: to6t_20170127_100341.jpg]
[تصویر: ectp_20170127_142019.jpg]
[تصویر: ij2t_20170127_164316.jpg]
موفق باشیدKhansariha (8)

سلام
مرحبا جناب Romin
این دلیجه ماده است. عکسهایی که گرفته اید بسیار زیبا هستند.
موفق باشیدKhansariha (8)
پیشنهاد میکنم دوستان عکاس که عکس قرار میدهند حتما مدل دوربین و لنز مورد استفاده را در هر پست و عکس ذکر کنند .Khansariha (214)
درود Khansariha (8)
غروب خلیج فارس
Canon 650D
Canon 80-200

سلام دوستان
بعد از بارش برف های سنگین هفته قبل این هفته سرمای شدید بر منطقه ما حاکم شده. دیشب تا -22 درجه رسید.
امروز عصر به باغ رفتیم که حرکت در برف دشوار بود.
[تصویر: 20170219_180410.jpg]
[تصویر: 20170219_180503.jpg]
[تصویر: DSC00032.JPG]
موفق باشید
لینک مرجع