انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تو راه مشهد (قبل از قوچان )
دی ماه 1391
[تصویر: 13758207901.jpg]
سلام

کنان 600 دی

احمد آباد مصدق

[تصویر: siJ7SS_535.jpg]
سلام دوستان اینم چند تا عکس از شکار هایی که میشد راحت زدشون و من هم با دوربین شکارشون کردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنکابن - دریاسر

ماکروگرافی از یه گل

درختان در مه

کاش اون روز تفنگ همراهم بود ......
(2013-08-06 11:58 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو راه مشهد (قبل از قوچان )
دی ماه 1391
[تصویر: 13758207901.jpg]

دوست عزیز جناب flower اگه ممکنه میشه لینک ورژن بزرگتر این عکس رو هم بذارین؟Khansariha (8)
با سلام
فکر کنم که سار هستند
(2013-08-07 01:09 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آقا این پرنده ها چین؟

بنظر سار هستن
به نظر من هم سار هستند چون هیکلشون بزرگتر از گنجشکه ولی از کبوتر کوچیکتره.
به احتمال بسیار زیاد سار هستند .
لینک مرجع