انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
jabili دوست من نوع لیزرش مهم نیست نوع دوربیم و حالت عکاسی را باید روی long shater تنظیم کنی.
با همین لیزر های معمولی انجام دادمKhansariha (8)
[تصویر: 13754622861.jpg]
گیسوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: Dmn.jpg]
(2013-08-02 08:23 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[[تصویر: 13754624071.jpg][/url]
اخ اخ صالح جان دلمو کباب کردی با این عکست نمیخام بگم خیلی هنرمندانه هستا خخخخخخخخ
اون ظرف خیار و گوجه خاطره های کشاورزی رو یادم اورد..... سر زمین چیدن و خوردن رو یادم اورد...
صدای اب توی جوب رو و ......... رو یادم اورد
حیف امسال فکر نکنم خبری از اینا باشه...نشد دیگه

دمت گرم حال دادیKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
ما هم واسه همین رفته بودیم اونجا تازه بغیر از کدو و خیار و گوجه، خربزه و گرمک و هندونه هم بود.
منم مثل خودت بودم دو میچیدم یه دونه میخوردم خخخخخخKhansariha (8)
چاکریم داداشKhansariha (256)
با سلام به همه دوستان

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]
خودتون اینا عکسارو گرفتین؟
Khansariha (8)
عکاسی با سرعت شاتر بالا و با استفاده از فلاش
جلال جان اگر منظورت پست منه آره داداش خودم گرفتم
همونطور که دوست خوبمون behzadpanda توضیح دادن با سرعت بالا و ایزو بالا گرفته شده Khansariha (8)

canon Eos 550D
f/5
1/200 sec
iso-200
focal 39 mm
لینک مرجع