انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شاهین جعفری جان ممنون از زحمتی که کشیدید اگر میتوانستید حجم عکسها را برای نمایش کم میکردید یا تنها لینک میگذاشتید بهتر بود Khansariha (8)
با توجه به استفاده اکثر دوستان از اینترنتهای با سرعت کم این صفحه به سختی لود میشود من بناچار دو تا سه عدد از عکسها شما را فعلا لینک کردم تا صفحه راحتتر لود شود . Khansariha (214)
Khansariha (8) بله باور کنید تقریبا تا جایی که تونستم حجم رو کم کردم هر عکس حدود 4 مگ حجمش بود
تشکر از معراج عزیز بسیار از این عکس بارش برف لذت بردم Khansariha (8)پورنگ جان عجب عکسای شده بخصوص اون کرسی که واقعا" توی این روزهای سرد میچسبه Khansariha (8)
واقعا از عکسهاتون لذت بردم
عکس 270 درجه ای بهار امسال (با مدیا پلیر ویندوز باز بشه)
[تصویر: 31012010115.jpg]

و اینم سی آر ام انجین طلاییم آخرین ورژن
[تصویر: Image0080.jpg]

این درخته هم 2 سال پیش خرداد ماه

[تصویر: IMG_2020.jpg]
سلام Khansariha (8)
این عکس ماله زمستان پارساله اما اینقدر قشنگه که حیفه نبینیدش.اگه دقت کنید میبینید که در این عکس همه زیبایی های طبیعی وجود داره(کوه-برف-رودخانه-بوته-درخت-ابر-آسمان-خورشید)
این جا ما میریم شکار مرغابی و غاز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم 1 عکس نیمچه هنری[تصویر: IMG_4205.jpg]
عکس یک جغد خسته با چشمای خمار Khansariha (144)

[تصویر: IMG_42672.jpg]

این عکس رو آبان ماه امسال در منطقه پاطاق سرپل ذهاب گرفتم Khansariha (214)

حجم عکس رو تا جایی که امکان داشت کم کردم که سرعت لود صفحه بالا بره Khansariha (8)
اینم 1 عکس خوشگل مال 3 ...4 پیش از منطقه ای بنام دیو رش در استان گیلانه[تصویر: 06012007021.jpg]
اون قلیونه همه چی رو خراب کرده . البته از نظر من .
لینک مرجع