انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علی اقا مگه اینکه خودت بیای حرف ما که...Khansariha (226)Khansariha (214)
این عکس از داداش کامی عزیز هست تو سوئد:
[تصویر: 45196698684120725552.jpg]
بابا این عکسها چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟عکس گوشت شکار و ...دوستان رعایت کنید و این عکسها رو تو تاپیک مربوطه آپ کنید.
درسته دوستان حق با شماست.امین جان حرف شما روی سر من جا داره اون موقع جوگیر شدم عکس گذاشتم من که الان نمیتونم پاک کنم هر کدوم از دوستان عزیز که میتونن پاک کنن من توی قسمت اشپزی اپ میکنم.با عرض معذرت و عذر خواهی از دوستانKhansariha (8)
دوستان هدف من از ایجاد این تاپیک به نمایش گذاشتن عکس های هنری(مثل عکاسی از طبیعت و حیوانات و ...) بود!نه عکس های....Khansariha (399)
Khansariha (226)
نه حامد عزیز(درسته دیگه اسمتون؟)Khansariha (8) این جورا هم نیست که هر عکسی رو اینجا بذارین.رویکرد این تاپیک بیشتر عکسای غیر از عکس شکار هست که توسط دوستان گرفته شده.کاملا آزاد که نمی شه!اومدیم یکی یه عکسی گرفت از... اینجا بذاره بگه کاملا آزاده!
کلا همه چیز رو که نباید توضیح داد و شرط گذاشت.شما خودتون به عنوان یه کاربر وقتی می بینید کسی در اینجا عکس از شکار و مراسم آشپزی نمی ذاره به احترام سایرین رعایت کنین.اینا رو فقط از بابت اطلاع گفتم حامد جان.لطفا برای به بیراه کشیده نشدن تاپیک به این بحث ادامه ندین.با تشکر از شما و همه دوستان.Khansariha (8)
لطف کنین و خودتون عکسهاتون رو در تاپیک مرتبط قرار بدین.در غیر این صورت عکسهای خارج از موضوع پاک خواهد شد.
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق معمول مسیر پیاده روی من در کوهپایه روستای گرجی محله البته بیشترش پشت کوه هستش توی عکس معلوم نیست.همونطور که قبلا گفتم این روستا بزرگترین روستای کشور با 8000 نفر جمعیت هستش و از خیلی از شهر ها هم پر جمعیت تر و بزرگتره واقعا جاهای دیدنی زیادی داره.[تصویر: 13358895051.jpg] ادامه مسیر به سمت جنگل [تصویر: 13358895053.jpg] پاتوق همیشگی من و دوستام [تصویر: 13358895052.jpg]
با سلام....

رکورد گلهای لاله واژگون.......تعداد 24 عدد گل در یک ساقهKhansariha (8)

مکان: باغچه ی منزل پدری!

[تصویر: 13358918641.jpg]

موفق باشید
اینهم چنتای عکس از پارک ملی کلاه قاضی اصفهان .

[تصویر: 13359445481.jpg]

[تصویر: 13359445482.jpg]

[تصویر: 13359445483.jpg]

[تصویر: 13359445484.jpg]

[تصویر: 13359445495.jpg]

[تصویر: 13359448371.jpg]

متاسفانه امسال هم اصفهان با کم ابی مواجه هستش توجه کنید عمق اب چقدر این فصل کم هستش

در عکس اخر چنتای کل بز فاصله 20 متری دیدم . Khansariha (8)
خوشا شیراز و وضع بی مثالش خداوندا نگه دار از زوالش.
یه سری عکس از بهار نارنج های شیراز تهیه کردم در اسرع وقت میذارم تو سایت تا دوستان لذتش ببرن.
یا علیKhansariha (8)
لینک مرجع