انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
میدونم دیر شد
حجما بالاست با لینک میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه موجودی تو این عکسه ،پیداش کنین و بگین چیه؟

اینم جوجه تیغی

اینم چاقوی من

خیلی شد ولی بازم داشتم که بعداً میزارم
نتونستم رو سرور سایت آپ کنم رو مدیا فایر آپ کردم
موقع دیدن دانلود رو نزنین اون عکس دوربین که مینویسه viwe image رو بزنین
فک کنم بدون دانلود نشه دید
هر جور راحتین کار کنین
نشد بگین فردا میبرم رو سرور سایت یا یه سرور دیگه
ایکاش با حجم پایین تر هم قرار میدای تا برای اونایی که دیال آپ دارن یا سرعتشون حوب نیست قابل مشاهده باشه .
من نتونستم خودم ببینمشون شما تونستی؟
به هر حال فردا لینک ها رو تعیر میدم حجمشونم میارم پایین رو سرور خود سایت میزارم
(2012-08-07 03:49 AM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونستم خودم ببینمشون شما تونستی؟
به هر حال فردا لینک ها رو تعیر میدم حجمشونم میارم پایین رو سرور خود سایت میزارم

من تونستم ببینم .

ولی لینک هات مشکل دارن ! چند تا لینک یه عکس رو نشون میدن (شانه به سر)
باسلام
باتشكر از دوستان خواهشمندم اطلاعات فني عكس از قبيل نوع دوربين سرعت شاتر ميزان ديافراگم جهت نور وزمان عكاسي و....
يا حتي اتوماتيك بودن آن را ذكر كنيد .
دوربین اون عکس ها sony dsc-w300
14 mega pixels
[تصویر: 13443334061.jpg]
یه سریشم با دوربین 5 مگا پیکسلی galaxy s گرفتم
[تصویر: 13443393391.jpg]
[تصویر: IMG_0029.jpg]
[تصویر: M_M2579.jpg]
سلام
اینم یه عکس از کوه و دریای قطب اقتصاد دنیا(عسلویه)
فاصله کوه و دریا را حال میکنید؟دریاش انواع ماهی و دلفین و وال و ... داره و کوهش کبک و تیهو .کل و بز هم داره اما فاصله گرفتند و در کوه های مجاور هستند.چند صد متری هم که بین کوه و دریا هست جیرفتی داره.زیر زمینشم تا بخوای طلای سیاه.خلاصه منطقه غنی غنی هست.کوه هاش چشمه های آب شیرین و خنک داره که آدم باورش نمیشه.بدیش گرمای زیاد هوا و آلودگی صنعتی هست وگرنه بیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
عکس مربوط به زمستان گذشته چند دقیقه بعد از بارندگی وگرنه از بس آلوده هست نمیشه عکاسی کرد.
جایی که عکس را گرفتم محل کارم هست و هر روز کوه و دریا و ... را میبینم و یه جورایی با طبیعت در ارتباطم.یه بار یه جفت ماهی پرنده دیدم لذتش وصف نشدنی بود.یاد سرندیپیتی و کنا افتادمKhansariha (219)
عکس هم با موبایل گرفته شده(نوکیا ان 900)
تقدیم به عاشقان خاک ایران و خلیج همیشه پارس

لینک مرجع