انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سید جان نبودی ببینی دیشب خونه رو نزدیک بود آب ببره هم ناودان گرفته بود و هم راه آب از زمین و آسمون داشت آب میومد
ولی هیجانش خیلی خوب بود Khansariha (219)
عجب جاده ای سید رو نکرده بودی اینجا رو Khansariha (290)
دامون جانKhansariha (8)
.
عکس قبلی مربوط به جاده ی تالاب بین المللی امیرکلایه..... حدود 35کیلوتری کیاشهر بود. فقط حیف که دوربینم همراهم نبود و الا با اون عکسا ،صفحه ی مونیتورت خیس خیس بودKhansariha (388)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
سلام
امروز عصر در هنگام تاریک و روشن هوا موفق شدم از یک گرگ فیلم بگیرم. گرگ بزرگی بود. ولی لاغر و موهایش ریخته بود.
[تصویر: 20_15143741288081.jpg]
موفق باشید
ساحل بندر چمخاله گیلانKhansariha (8)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
اینم یه گربه ماهی مرجانیه که اسامی زیادی گذاشتن . مثل: ناقا - آقای- سیبیلی- اسبله دریایی و ... که موفع ماهیگیری با قلاب ، قسم خورده به هیچ طعمه ای" نه "نگه! Khansariha (180).. مورد داشتیم از قلاب بدون طعمه هم نگذشتهKhansariha (180)
.

.
.
یه چیزی شبیه این...

.
Khansariha (8)
یادش بخیر. . .
[تصویر: 5sbx_dsc_0012.jpg]
اینجاهم پاتوق من. . .
[تصویر: 66e_dsc_0018.jpg]
با سلام
اقا رضا لطفا قبل از لود کردن عکس حجمش روکم کنید من با نت پر سرعت ده دقیقه طول میکشه صفحه بالا بیاد ممنون
(2015-07-21 01:53 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل بندر چمخاله گیلانKhansariha (8)
.
[://www.iran-airrifle.com/ploads/20080424609.jpg[/imgrl]
.
اینم یه گربه ماهی مرجانیه که اسامی زیادی گذاشتن . مثل: ناقا - آقای- سیبیلی- اسبله دریایی و ... که موفع ماهیگیری با قلاب ، قسم خورده به هیچ طعمه ای" نه "نگه! Khansariha (180).. مورد داشتیم از قلاب بدون طعمه هم نگذشتهKhansariha (180)
.
[uttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][immgrl]
.
.
یه چیزی شبیه این...

.
Khansariha (8)

سید جان من یدونه عین این فقط رنگ مشکی توی آکواریوم دارم.اکثرا از چین میارن!
الان قایم شده بود نتونستم ازش عکس بگیرم اینم عکس جوونیاشه.

[تصویر: 37201125650899056705.jpg]
[تصویر: 81126697963923934884.jpg]
hمیر جان اون کت اسپورت هست البته گونه ای از این دسته هست کلا کتفیش های زیادی رو با نام اسپورت تو بازار میفروشن که نامهای خیلی زیادی دارن واسه همین برای راحت کردن کار اونها رو با نامهای پلنگی یا اسپورت میفروشن که من خودم اونهایی که با نام پلنگی فروش میره و خا لهای پلنگ گونه و منظم داره رو بیشتر دوست دارم
[تصویر: catfish_2.jpg]
در واقع اصلا گربه ماهی نیست
این ماهی ای که سید عزیز عکسش رو گزاشتن این هست
[تصویر: image011.jpg]
که واقعا قسم خورده هیچ طعمه ای رو باقی نزاره گاهی یکیش رو چند بار گرفتم هی انداختم تو آب هی اومد تو قلاب دوباره اونقد که دهنش پاره پاره شده بود بیچاره روحش شادKhansariha (226)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: IMG-1882-resize.jpg]
[تصویر: .jpg]
[تصویر: CSC-0461-resize.jpg]
سه روز کوهنوردی در فصل زمستان در کوههای شمال هرمزگان
[تصویر: wee.jpg]
لینک مرجع