انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: f0958603ac923da415790952f446f534.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

کردستان،مریوان،دریاچه زریوار شهریور 94 - دوربین:موبایل سونی اکسپریا اس پی
آخ مريوان،زريوار تمام خاطرات بچه كيم تو توزريوار ومريوان ومدرسه شهيد مطهري ودشت وكوه ومرز باشماق واورامان ومغازه آجيل وخشكبار حسين تخمه فروش دارم وبس آوزمومه برگردم ب اون دوران...!داداش قدر مريوان ودرياچشمو بدون...!جاي مارو هم خالي كن.

٨سال خاطره...!

باغ وزمين محمد شريف كه ازشكارچاي درجه يك وتاپ مرغابي وكپك در٢٠كيلومتريه مرز باشماق ...!

چه عکسای زیبایی به بهKhansariha (219)Khansariha (219)
سلام
آبشارهای زیبای شوشتر ....... مربوط به دوره هخامنشیان............ هنوز بعد از گذشت بیش از 2500 سال، مثل نگینی بر تاج استان همیشه جاویدان خوزستان می درخشند.............

عکسهارو با گوشی N95 خودم گرفتم...........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دریاچه سد کارون 3، واقع در شمال شرقی استان خوزستان.............. خرداد امسال..............

بین الحرمین......... اواخر اسفند 93 ........ عکس با گوشی خودم..........

کاظمین..... حرم امامین الجوادین....... یک ساعت قبل از سال تحویل 94.......... عکس با گوشی خودم................ ضمنا مراسم سال تحویل فقط مختص ایرانیان، در حرم امامین الجوادین برگزار گردید.........
خوشا ب سعادت دوست عزيز زمان تحويل سال حرم امام حسين(ع)بوديد

(2015-09-10 11:17 PM)HOBARE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشا ب سعادت دوست عزيز زمان تحويل سال حرم امام حسين(ع)بوديد

نایب الزیاره تمامی بچه های گل انجمن بودم..........
درود دوستان
عذر میخوام ممکنه به من بگید چطور میتونم تو سایت عکس اپلود کنم
لینک مرجع