انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با همه ی قشنگیهای زمستون دلم لک زده واسه بیابون گردی های اردیبهشت و خرداد...
تو این دوماه تو بیابون/ کوهستان/کویر / همه جا... چیزای جالبی گیر مباد واسه حذ بردن...
[تصویر: 14217533091.jpg]
اینم مادر عصبانی شون :
[تصویر: 14217534111.jpg]
(سال 1391/حاشیه کویر)
باتشکر.
واقعا از ديدن عكس هاي دليجه و روباه ها لذت بردم و فقط دكمه تشكر كافي نبود
اي ولله بر شما
بنده باید از شما دوستان خوب انجمن تشکر کنم که باعث شدید با مرور خاطرات خوب گذشته حال و احوال خوبی پیدا کنم..
اونم با این حال و اوضاع محیط زیست و شکار و ... و... که هدیه ای جز افسردگی واسه ما نداره.../ ممنوووووووووووووووووونم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سنگه یا سکه؟
واقعا خوب تونستی بگیریش
سنگ هست داداش.
باسلام.
امین عزیز از توربینهای بادی عکس نداری؟؟؟!!!
عکس آواتارتو الان دیدم !!!!! اگه از مناظر مختلف توربینهای بادی عکس داری بذار. ممنوووون
درود به همگیKhansariha (8)

چشم میزارم براتون حتماKhansariha (8)

دوستان این عکس های که از توربین های بادی میزارم همه تو ارتفاعات جنگل های منجیل هست نه این توربین های کنار جاده اصلی منجیل این بالا باد وقتی در میاد کسی نمیتونه جلوش واسه Khansariha (8)
این عکس کتی جونمه که الان 4سالش شده:
[تصویر: 14218796121.jpg]
لینک مرجع