انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
1 [تصویر: DSC_0992.jpg] [تصویر: 20130331_190511.jpg] [تصویر: DSC_0989.jpg]
سلام
قبلا هميشه ميگفتم و اعتقاد داشتم به اين جمله كه :"هرگز نتوانم ديد كه مي خورند حريفان و من به نظاره بنشينم . " ولي باديدن عكسهاي شما دوستان كلي كيفور شدم و كمي به اعتقاداتم شك كردم.
راستي قبل تر از اينها از دوستان خواسته بودم مشخصات ريز تنظيم دوربين و سوژتونو و اگه از دوربين حرفه اي استفاده ميكنيد نوع لنز و فاصله تا موضوع و حتي موقيت زماني و مكاني تونو بطور خيلي مختصر اگه ممكنه بنويسيد .
يه تشكر كلي از همه شكارچيان لحظات اين سايت وزين .
[تصویر: mn_mn.jpg] [تصویر: DSC_0981.jpg]
سلام دوستان این عکسو (تو جایی که یه زمانی رود خونه بود (قبل از زدن سد ) ) گرفتم.
این بد بخت مادر مرده یه زمانی شغال بوده که بنا به دلایل نامعلومی مرده و منم نامردی نکردم دندوناشو دراوردم Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
[تصویر: 13652422931.jpg]
اینو هم خیلی وقت پیش تو ساصد دم باشگامون درست کردم
[تصویر: 13652428131.jpg]
مسیر همیشگی پیاده روی روزهای جمعه من.واقعا جنگل زیباست.[تصویر: DSC_1024.jpg] [تصویر: DSC_1025.jpg] من به این گل میگیم گل فیل ولی اسم اصلیش رو نمیدونم اگه دقت کنین واقعا شبیه فیل هستش.[تصویر: DSC_1032.jpg] [تصویر: DSC_1034.jpg]
[تصویر: DSC_0951.jpg] با این وضعیت گرونی گوجه فکر کنم این غذا اشرافی باشه خخخخخخخخخخخ [تصویر: DSC_0963.jpg] [تصویر: DSC_0995.jpg]
ارادتمند همه دوستانKhansariha (8)
پس از ماهها انتظار بالاخره امروز آب به 33پل رسید[تصویر: 13654442761.jpg]
Khansariha (215)
برف بهاری. ساردوئیه - شهرستان جیرفت - استان کرمان
برف بهاری - ساردوئیه - شهرستان جیرفت - استان کرمان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: ythj.jpg]
الوچه جنگلی [تصویر: DSC_1061.jpg] .میوه این درخت رو هم ما بهش میگیم کندس یا کنس به زبان محلی فارسیش رو دقیق نمیدونم ازگل وحشی میشه یا یه چیز توی همین مایه ها. [تصویر: DSC_1064.jpg] این عکس رو هم میزارم که دقیقتر متوجه شین منظورم چی هستش البته این عکس مال پارساله توی ارشیو بود[تصویر: bvv.jpg] .این چاله که محلی ها بهش میگن گندم چال یا همون چاله گندم اینجور که میگن نسلهای قبل برای اینکه محصول گندمشون از دست دزدها و غارتگرها در امان باشه گندم رو میاوردن اینجا و انبار میکردن روش رو هم میپوشوندن و هر وقت میخواستن شبونه میومدن و بقدر نیاز بر میداشتن.بازم دقیق نمیدونم ولله.[تصویر: DSC_1072.jpg].اینجا هم منظره ای هست که من خیلی دوسش دارم و هر وقت وقت کنم میرم اونجا و یکم خلوت میکنم.[تصویر: DSC_1097.jpg]
لینک مرجع