انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکاسی دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
زندگی ساده در دامنه های بکر زاگرس
سلام،راستش خودم هم نمیدونم تخم چه نوع حشره ای هستن
اگه شانس بیارم و به موقع وقت بیرون اومدن از تخم اونجا باشم شاید بشه فهمید چی هستن
رودخانه زلال و زیبای کوهرنگ[تصویر: 12.bmp]
(2015-06-17 01:01 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا مرتضی این تخمها چی هستن زیاد ازشون دیدم ولی هنوز نفهمیدم تخم چی هستن هنوز برام سواله ممنون میشم توضیح بدید

با سلام
این تخمها به احتمال خیلی زیاد تخم سن درختی از خانواده Pentatomidae هستن،البته تشخیص نوع حشره از روی تخمش خیلی سخته ولی با توجه به نظمی که تخما دارن و از روی درخت هم مشاهده شدن پس به احتمال زیاد سن درختی هستن
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام
ممنون از پاسخ دوستان این تخم حشره که من دیدم تخم جهش داره هر بار 10_15 سات میپره هوا وبیشتر رو درخت بلوط دیدم پس سن درخته؟
عکس از عید امسال.سی سخت یاسوج.چشمه میشی و ارتفاعات دنا[تصویر: -میشی.jpg]
[تصویر: -سخت.jpg]
[تصویر: .jpg]
(2015-06-17 03:41 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از پاسخ دوستان این تخم حشره که من دیدم تخم جهش داره هر بار 10_15 سات میپره هوا وبیشتر رو درخت بلوط دیدم پس سن درخته؟

تخمها جهش دارن!!؟!؟چیز عجیبیه!!تاحالا این موضوعو نشنیده بودم و تو هیچکدوم از واحدهای حشره شناسی هم که تو دوران کارشناسی پاس کردم این مسئله رو نشنیدم و ندیدم!
ولی این عکسا به طور قطع تخم سن گندم نیست
(2015-06-17 09:38 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-17 03:41 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

تخمها جهش دارن!!؟!؟چیز عجیبیه!!تاحالا این موضوعو نشنیده بودم و تو هیچکدوم از واحدهای حشره شناسی هم که تو دوران کارشناسی پاس کردم این مسئله رو نشنیدم و ندیدم!

سلام
اقا رضا واسه خودم هم جای تعجب داشت اتفاقا فیلم هم ازش گرفتم متاسفانه فیلمش پاک شده
(2015-06-17 10:39 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-17 09:38 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
اقا رضا واسه خودم هم جای تعجب داشت اتفاقا فیلم هم ازش گرفتم متاسفانه فیلمش پاک شده

احتمالا موقع تفریخ تخمها بوده که شما دیدین و یا اینکه اصلا تخم نبودن و شایدم گونه ای بوده که واقعا تخمش جهش داره(حیلی بعیده)ولی من ازش بی خبرم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اینم واسه قاطی نشدن موضوع تایپیک تو باقالیا
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[/img]
دوست عزیز دلیل نمیشه چون شما ندیدید ( بعید باشه) در ضمن من جدی صحبت کردم شما زنگ تفریح تخمهارو دلیل میارید اتفاقا چند نفر پیر شده طبیعت ودشت با هم بودیم که این تخم رو دیدیم ( جهان سوم جاییه که هر کس چیزی رو درک نمیکنه مسخره میکنه)
لینک مرجع