انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
خوب اینم نمونه قطعات:
[تصویر: 13821842591.jpg]
مقایسه فنرها.طول و قطر فنر جالبه،فنر 31 از 52 بلندتره ولی ضخامتش کمتره،فنر وایروخ 80 هم که بلندتره
[تصویر: 13821842592.jpg]
واشرهای دیانا پشتشون بصورت کاملا شفاف و تمیز حک شده دیانا(قبلا یه نمونه تو مشهد دیده بودم خیلی نامرتب بود و معلوم تقلبی هست)واشر وایروخ 80 هم سفید رنگست.
حیف که واشر مککاری گیرمون نیومد...Khansariha (8)
با تشکر از آقای علی نوزادKhansariha (8)
بابت زحماتشون
فنر های اولی باید مدل TS004 باشه که برای افزایش قدرت سری 52/54/56/460 هست
فنر وایراخ 80 هم مدل خاص خودشه
فنر های پایینی هم مدل TS001 برای دیانا 31/34 افزایش قدرت میده و برای سری 52/54/56 هم توسیه شده ولی فقط تیونینگ دقتی داره با قدرت استاندارد
واشر دیانا CFW هم میتونم بگم از سری بهترین واشر هایی هست که فقط توی دیانا های تولید شده تا 2006 استفاده شده و دست کمی از واشر مکاری نداره چون من یه واشر نوی اصل انداختم رو 52 و تست کردم و دوباره واشر CFW قدیمی سالم رو که داشتم و نیمداشت بود نصب کردم دیدم بهتر از اون جواب میده حال چه رسد که نو باشه دیگه کولاک میکنه Khansariha (256)
سلام به همه

تو یه فروم خارجی مطلبی خوندم زده بود برای تیون قدرتی 52 از فنر تیتان وایرخ 80 با کاهش 2-3 حلقه استفاده بشه آیا اساتید تایید میکنند ؟
در ضمن دوستانی که تو این سری فنر تیتان گرفتن لطفا یه فیدبک بدن از نتیجه ببینیم چی شده ؟
مطلب دیگه پیگیر آوردن واشر ماکاری هستم به نظر دوستان اگر بیشتر از نیاز بیارم مشتری داره؟ یا 2-3 تا برای مصرف خودم تهیه کنم
(2013-10-19 07:05 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه

تو یه فروم خارجی مطلبی خوندم زده بود برای تیون قدرتی 52 از فنر تیتان وایرخ 80 با کاهش 2-3 حلقه استفاده بشه آیا اساتید تایید میکنند ؟
در ضمن دوستانی که تو این سری فنر تیتان گرفتن لطفا یه فیدبک بدن از نتیجه ببینیم چی شده ؟
مطلب دیگه پیگیر آوردن واشر ماکاری هستم به نظر دوستان اگر بیشتر از نیاز بیارم مشتری داره؟ یا 2-3 تا برای مصرف خودم تهیه کنم
جناب kingmkh
خود سازنده دو نوع فنر براي سري 52/54 زده يكي مدل 1 براي STANDARD POWER و مدل هم 4 براي FAC POWER يعني افزايش قدرت
خب اين چه منفعتي داره ؟! كه بيايم يه فنر آلياژ مخصوص سيليسيمي با روكش تفلون پخت كوره اي رو ببريم و بجاي فنر استاندارد بزنيم؟ بنظر من برش و اندازه كردن اين فنر هاي استاندارد و تعريف شده اونها رو از كارآيي ميندازه
چون اگر اينطور بود سازنده اينقدر با طيف وسيعي اونهارو توليد نميكرد ميتونيد به جدول زير كه تو پستهاي قبلي گزاشتم رجوع كنيد:
[تصویر: 13678741081.jpg]
[تصویر: 13698625981.jpg]
با سلام

آقا بهروز منم این مطلب و خونده بودم گفتم بپرسم برای من هم جای سوال بود که پرسیدم
ضمنا اسم بنده محمد هست مخلص همه دوستان منجمله جنابعالی هم هستم
(2013-10-19 05:01 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فنر های پایینی هم مدل TS001 برای دیانا 31/34 افزایش قدرت میده و برای سری 52/54/56 هم توسیه شده ولی فقط تیونینگ دقتی داره با قدرت استاندارد
واشر دیانا CFW هم میتونم بگم از سری بهترین واشر هایی هست که فقط توی دیانا های تولید شده تا 2006 استفاده شده و دست کمی از واشر مکاری نداره چون من یه واشر نوی اصل انداختم رو 52 و تست کردم و دوباره واشر CFW قدیمی سالم رو که داشتم و نیمداشت بود نصب کردم دیدم بهتر از اون جواب میده حال چه رسد که نو باشه دیگه کولاک میکنه Khansariha (256)
ممنون از اقا بهروز عزیز.
کاربری گل نرگس احتماالا یکی از واشرهاشون رو بخان که به کس دیگه ای بدن،هرکی علاقه منده میتونه با ایشون بابت تهیه اش صحبت کنه.
یک عدد فنرTS001 که برای 31-34 تیون قدرتی و برای 52/54 هم تیون دقتی هست،برای فروش هست،کسی خواست درخدمتم.Khansariha (8)

اقا محمد عزیز پیشنهاد میدم اول برای مصرف خودتون بیارید بعد بفکر جاهای دیگه باشید.Khansariha (8)
(2013-10-20 12:19 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-19 05:01 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از اقا بهروز عزیز.
کاربری گل نرگس احتماالا یکی از واشرهاشون رو بخان که به کس دیگه ای بدن،هرکی علاقه منده میتونه با ایشون بابت تهیه اش صحبت کنه.
یک عدد فنرTS001 که برای 31-34 تیون قدرتی و برای 52/54 هم تیون دقتی هست،برای فروش هست،کسی خواست درخدمتم.Khansariha (8)

اقا محمد عزیز پیشنهاد میدم اول برای مصرف خودتون بیارید بعد بفکر جاهای دیگه باشید.Khansariha (8)

چشم چند تا برای مصرف خودم میارم
منم همین کارو کردم،اول یکدونه اوردم،دردسرهاشو دیدم،راه و چاهشو یاد گرفتم بعد بفکر بقیه هم افتادم،
اصلا ببینید اونجائی که هستید گمرگش قبول میکنه؟برید از گمرگ بپرسید،جهت راهنمائی میگم:مثلا شهر ما به زعفران فرستادن گیر نمیدن ولی همون زعفران رو فرستادم تبریز تا بره خارج از کشور گیر دادند!!!هرشهری هر منطقه ای یه سری قوانین داره،اول کم گیرترین جارو پیدا کنید بعد اقدام کنید.
البته پیشنهاد میدم همراه مسافر نیارید چون اینجوری فقط یکبار میشه اورد ولی اگر وارد کنید راهشم یاد میگیرید برای بار دوم و سوم و ...
یاعلی
(2013-10-20 08:08 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم همین کارو کردم،اول یکدونه اوردم،دردسرهاشو دیدم،راه و چاهشو یاد گرفتم بعد بفکر بقیه هم افتادم،
اصلا ببینید اونجائی که هستید گمرگش قبول میکنه؟برید از گمرگ بپرسید،جهت راهنمائی میگم:مثلا شهر ما به زعفران فرستادن گیر نمیدن ولی همون زعفران رو فرستادم تبریز تا بره خارج از کشور گیر دادند!!!هرشهری هر منطقه ای یه سری قوانین داره،اول کم گیرترین جارو پیدا کنید بعد اقدام کنید.
البته پیشنهاد میدم همراه مسافر نیارید چون اینجوری فقط یکبار میشه اورد ولی اگر وارد کنید راهشم یاد میگیرید برای بار دوم و سوم و ...
یاعلی

بله حق با شماست
حقیقتش علی آقا اقوام آمریکا هستن سپردم مسافری بفرستن کار به گمرک نکشه حالا دیر و زود داره اما میخوام مسافری بیارم گفتم 5 تا سفارش بدن ببینم هزینه پستش هم تا منزل اقوام چقدر میشه تا یه جمع بندی کنم
فعلا از آمریکا هیچ راهی بجز مسافر نیست این واشر هم که فقط آمریکا هست
دوستان عزیز
1.هنوز یک فنر نو تیتان برای دیانا 31-34-36 دارم.کسی خواست در خدمتم.
2.سفارشات قبلی همگی دوستان ارسال شد غیر از یک نفر که نتونستم باهاشون تماس بگیرم.مشکلی بود درخدمتم.
3.دوستانی که سفارش دارند،قطعاتی که اینسری میشه اورد اینهاست:
-واشر اصلی cfw دیانا و سلاحهای دیگه
-فنر تیتات یا تایتان برای تمامی سلاحهای بادی که فنرش موجوده
-واشر جلوی فنر برای دیاناها که قطعه جنس خاصی داره و بودن این قطعه باعث میشه فنر داخل سیلندر بتونه بچرخه و قدرت رو افزایش و لرزش و لگد رو کم میکنه(طبق گفته سایت سازنده اون)
هرکدوم از اینهارو خاستید درخدمتم.فقط سفارش ها باید تعدادشون بحدنصاب برسه تا کالا ارسال بشه تا قیمت هم تیز نباشه.
4.شرکتی که اینسری کارهای گمرگی رو برام انجام داد گفت میتونه برام از ام.ریکا واشر مککاری بخره و اینجا تحویل بده.فعلا لینک تلفن و اسم محصول رو بهش دادم گفت شنبه صحبت میکنه و قیمت حدودی رو اطلاع میده.نظرتون چیه؟سری قبل بدلیل سفارش از اروپا شرمنده دوستانی تمایل به مککاری داشتند شدم انشاالله اینسری شرمندتون نشم و بتونم کمکی بهتون کرده باشم.یاعلی

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع