انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
علی آقا اگر یه قیمت تمام شده بصورت حدودی برای واشر شادو اعلام کنید ممنون میشم.
علی جان یکعدد تاج ماکاری (واشر ماکاری) هم برای شاهزاده 52 ام میخواهم .باشد تا در آینده سرش بی تاج نماند.Khansariha (256)
خوب دوستان با خودم میشه 20 تا واشر و فعلا واشر بسه مگر اینکه افراد قبلی کنسل کنند اونوقت با توجه به زمان اعلام نیازها به نفر بعدی فرصت داده میشه.
برای فنر هم با وجود واشرها باید فنر کمتر بیارم پس همین 5 تا فنر که دوستان اعلام کردند فعلا کافیه و باز هم با توجه به زمان اعلام نیازها به نفر بعدی فرصت داده میشه.
الان من اوکی نهائی رو امروز بگیرم انشاالله با دوستان صحبت میکنم که قدم بعدی چیه.بعد از ظهر خبر میدم هرکی هم نخاست مشکلی نیست بی تعارف بگه و نفر بعدی جایگزین میشه Khansariha (8)
با سلام . یه سوال برام پیش اومد . اینکه واشر مککاری به همه اسلحه ها میخوره یا سایز بندی داره ؟ Khansariha (256)
خوب طبعا سایز بندی داره میلاد جان.آقا بهروز یه چند تا پست بالاتر دسته های موجود رو گذاشتن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیجان امکانش هست روی فنر والو و چکش پی سی پی ها هم از جنس تیتان ی مانوری بدین؟من تو مناطق صنعتی اصفهان همه جارو زیرو کردم به علت تحریم گیر نمیاد اما اگه بشه اینکارو کرد شات های یکنواخت تری در پی سی پی های هانتر و بدون رگلاتور رو شاهد هستیم....من عذر می خوام یهو پریدم وسط حرف دوستان اما گفتم تا علی آقا تو بطن کارن ی خبر خوشم واسه ما بگیرن......ممنون.Khansariha (256)
سلام
منم یه فنر تیتان (fac) و واشر مککری واسه دیانا 54 میخوام
خیلی ممنون
آرین جان شما دیروز گفته بودی مشکلی نیست.
عرفان جان من تنها کاری که میکنم اینه که آدرس فروشنده رو به دوستم که میره و جنس میخره میاره برای خودش میدم،کنار جنسهاش برای منم چندتا میاره منتها ترخیص و مبلغ و ... با خودمه...پس من نمیتونم همچین چیزی رو پیدا کنم!شما اگر پیدا کردی بعدا ادرس سایتشو و مکانشو بده با هم هماهنگ میکنیم.Khansariha (8)
دوستان امروز گمرگ بودم،انشاالله گفتن مشکلی نیست و تحویل میدند.برای دوستانی که تو لیست بودند پی ام فرستادم.
-این مبلغ اولیه،علی الحساب است.
-در صورت بروز هرگونه مشکل از طرف بنده مبلغ قابل استرداد است.
-مدت زمان قبلی 2 ماه کشید ولی در اصل یک ماه نباید بیشتر میکشید.من سفارش رو میدم و مدت رسیدن دست من نیست کمی دیر و زود داره
-لطفا بعد از واریز در اسرع وقت زمان و تاریخ واریز رو از طریق اس ام اس و پی ام بمن اطلاع بدید.
مخلص همه.یاعلی
علی جان پیشنهاد میدم برای محصولات گامو هم فنر تیتان رو بیارید که خیلی لازمه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع