انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
علي جان خدا حفظت كنه برادر يه دونه هم من مي خوام براي 31.اگه واشرش هم بود كه نور علي نور.
بچه ها یه سوال فنر تیتان همون t rex titan هست منظورم جنسش نیست مدلش هستKhansariha (8)

چون فنری با نام تیرکس تیتان عموم برام گرفه و متاسفانه نمیدونم که مخصوص 54 هست یا نه

به هر حال برای من هم یکی مخصوص 54 میخوام واشر و ست تیونشو خودم دارم و اگه کسی هم به جز فنرش ست تیونینگ مکاری یعنی واشر و محافظ فنر رو بخواد یکی خودم اضافه دارم بهش میدم.
سلام علی جون خدا خیرت بده برای منم یه دونه برای 54 بیار البته اگه واشر هم باشه بهتره
خوب تا اینجا همراه خودم میشه 8 تا.
حداقل تعداد برای سفارش 13 تا هست.8تاش جور شده.
به محض اینکه من سفارش بدم اونا خرید میکنند و برام از طریق آشناشون میفرستند تا بیاد منتها اینکه کی برسه ایران رو دقیق نمیدونم چون بستگی به بار و گمرگ اینجا و اونجا داره دیر و زود داره سوخت و سوز نداره و باید دقیق ازشون سوال کنم.
همه شما عزیز دل من و سرور منید ولی من باید مطمئن بشم که همه تون 100% میخاید چون سفارش به گردن من هست و باید پولشو پرداخت کنم برای همین دوستانی که تمایل دارند 15 تومن بریزند بحساب تا هم خیال من راحت باشه هم خیال شما تا به محض اینکه رسید به 13 تا من بگم بفرستند...(برای شماره حساب و هماهنگیها از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنید در ضمن دوستان شماره تلفنتون رو حتما بدید)
درباره واشر پیستون هم قولی نمیدم چون این بنده خدا زیاد وارد نیست به سلاح بادی و جائی رو که پیدا کرده زیاد برای خرید زیاد حرفه ای نبوده و بیش از 20 مدل واشر مککاری داشته!اگه واشر خاصی به اسم خاصی مد نظرتون هست بگید یا عکسشو برام ارسال کنید تا بتونم اونو تهیه کنم چون خودم هم نگاه کردم واشرهای مککاری مدلهای زیادی دارند!
(با اجازه یکم پست اول تاپیک رو تغییر دادم تا دوستانی که تازه میخونند شرایط رو بخونند.)
علی اقا سلام خدا خیرت بده
ببین اگه امکان سفارش واسه 350 هست منم حتما یکی می خوام
امکان سفارش هست ولی برای 350 یکی دو جا خوندم که استفاده کرده بودند و آنچنان تغییری در قدرت نداشته و فقط لگد کم شده و خوبیهای فنر سرجاش بوده!قیمتش برای 350 هم گرونتره فکر کنم 20-30 تومن از بقیه فنر ها گرونتره.باز بخای قیمت دقیقش رو درمیام.
پس اگه برای افزایش قدرت میخای نگیر اگه برای لگد و خود خاصیتهای فنر میخای یه سرچ توی سایتهای خارجی بزن و review هاش رو ببین و بعد سفارش بده من درخدمتم.اگه خاستی حتما شماره تماس و مشخصاتت رو بده تا شماره حسابم رو بدم بهت.
علی جون فقط فنر تیتان در دسترس هست؟آخه من تو سایت های خارجی پک های افزایش قدرت دیگه هم دیدم که فنر و واشر و لوله فنر رو با هم تو یه بسته گذاشته بودن فکر کنم لینکش این بود اگه اشتباه نکنم ولی به نظر من فنر تیتان از این بهتره اگه واشر ماکاری هم داشته باشیمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم این ست تیون vortex هست.حتی دقت کنی زیرش یه لینک از فنر تیتان داره.این زمین تا زیر زمین فرق داره.یه برند دیگست.بذار فعلا فنرش بعد از چندسال دستمون برسه بعد بریم سراغ ست تیون.ولی بذار یکم سرچ کنم برای .اشر مککاری شاید تونستم گیر بیارم.فعلا فقط فنر رو بچسبیم...
یکی هم من میخوام برای 52علی اقا شما بیار نگران نباش رودستت نمی مونه
گل نرگس جان من ترسی ندارم که روی دستم بمونه ولی من کارم خرید و فروش نیست که!نمیخام بخرم بیارم بفروشم!حوصله دنگ و فنگشم ندارم!بخام جنس برای فروش بیارم یه جنس بی دردسر و تاپ میارم!این فعلا برای کار راه اندازیه خودمونه!بیشتر چون برای خودم میخاستم بیارم گفتم بذار بچه های خودمونم که توی کف اش موندند داشته باشند!کسی هم که واقعا بخاد 15 تومن براش هیچی نیست نیازی هم به اون پول ندارم ولی قبول کنید کسی که واقعا میخاد این پولو واریز میکنه و کسی که دودله و نمیدونه میخاد یا نه تفره میره و به بهانه ای نمیریزه!!!من فقط روی دوستانی که کامل میشناسمشون میتونم حساب باز کنم تا الان جلال اقای خودمون،علی مشهدی 2 و severus snape و ganymede مشخصاتشون رو دادند!سوتفاهم نشه ولی همه منو میشناسید و اصلا وقتی توی این سایت عضو میشید اول مدیراش رو میشناسید ولی من اونقدر کاربرا زیادند که خداشاهده میبینی با یکی از دوستان رفتم بیرون ولی کاربریش یادم رفته!یعنی من درحال حاضر روی همین 4 نفر که با خودم 5 نفر میشه میتونم حساب باز کنم و مشخصات این دوستان مونده که البته ازون موقعی که پیغام گذاشتند تا الان آنلاین نشدند.
djmetal
rezakaraj
halfman2010
گل نرگس
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع