انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
علی جان،منم با نظر دکتر مهدی عزیز موافقمKhansariha (8)

MAXI

آقا میشه بگید این نوع واشر و فنر برای چه تفنگ هایی وجود داره؟Khansariha (8)
دوستان پسر خالم دارم ۲ تا فنر برام میفرسته یکی شو برای ۳۵۰ میخوام یکی هم برای اکثر دیانا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این مدل ها کدوم رو بگیرم؟وزن و سانت این فنر ها چقدر هست؟

واشر تو این سایت گیر نمیاد؟یا سایتی هست واشر خوب داشته باشه؟
دوست عزیز در زیر هر مدل این فنرها تفنگ هایی که با اون سازگارن معرفی شده.خودتون می تونید انتخاب کنید.متاسفانه واشر فقط از آمریکا قابل تهیه هست.Khansariha (8)
نمیشه یه همچین واشری رو اینجا ساخت؟امکاناتش نیست؟
(2013-08-20 05:09 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا تهیه واشر هم جنس المانیش هست هم پکینگ تراش حرفه ای فقط مدلشو نمیدونم چجوریه والا برات میتراشیدم از ماکاری بهتر!!!!
(2013-08-20 05:19 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 05:09 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا تهیه واشر هم جنس المانیش هست هم پکینگ تراش حرفه ای فقط مدلشو نمیدونم چجوریه والا برات میتراشیدم از ماکاری بهتر!!!!

فکر کنم بشه مدل و سایزشو در اورد

اساتید راهی هست؟بشه اینجا درست کرد که بهتره تا این همه هزینه بشه
(2013-08-20 05:19 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرمایش دوست عزیز جناب تینگر کاملا درسته،برای یکی از دوستان یک واشر وایروخ80 دادیم تراشکاری با مواد آلمانی تراشید که نتیجه کار کاملا رضایت بخش بوده و هست و از بابت هزینه خیلی مقرون به صرفه هست،این واشر از واشر فابریکش هم بهتر جواب داده تا حالا ،ولی نسبت به مککاری نمیدونم چون مقایسه ای بین این دو مورد نداشتمKhansariha (8)
Khansariha (256)
درود
دوستان یک عدد فنر تایتان برای وایرخ 80 موجوده که تاپیک فروششو میزنم تا چند روز دیگه.
(2013-07-19 06:05 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدرا جان همونطور که در خصوصی خدمتت عرض کردم اینجا هم میگم:
ایمیلی که با مککاری صحبت کردم موجوده و گفته اروپا دیگه نمیفرستند!!!
ایمیلی هم که با فروشگاه انگلیسی صحبت کردم هم هست که گفته ازون واشرها نمیارند.
مککاری فقط در امریکا موجوده.
در سایتها و فرومهای دیگه هم گشتم و فقط در امریکا موجود بود.پس انتظار چی رو بکشیم؟Khansariha (8)

(2013-08-20 04:03 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در زیر هر مدل این فنرها تفنگ هایی که با اون سازگارن معرفی شده.خودتون می تونید انتخاب کنید.متاسفانه واشر فقط از آمریکا قابل تهیه هست.Khansariha (8)

با سلام
علی و مهدی عزیز شما سایتی دارید تو فروشگاه آمریکا که واشر ماکاری رو داشته باشه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع