انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
دوستانی که فنر تیتان دریافت میکنند در پشت صفحه روی گزینه شماره مورد نظر یک علامت زده شده بعبارتی شماره فنر را مشخص کرده (با ماژیک کشیده شده) Khansariha (8)
این تصویری هست که من از پشت صفحه فنر تیتان خودم که از سوئد بدستم رسید گرفتم .
[تصویر: 13449646271.jpg]
دقت کنید اگر کلمه (FAC) نوشته شده بود که بمعنی افزایش قدرت هست و اگر (STD) نوشته باشه بمعنی استاندارد حفظ شده هست لذا دوستان دقت کنند .
مصلا برای 52 / 54 / 56 اگر شماره 4 را گرفته باشند افزایش قدرت تا 30% یا بیشتر براشون محتمل هست و اگر شماره 1 را گرفته باشند تنها حفظ قدرت استاندارد یعنی همون 26 ژول براشون میماند و از افزایش نیافتن قدرت تفنگ خودشون تعجب نکنند.Khansariha (256)
خب توی عکس میبینیم که هر دو رو نوشته یعنی fac و std
الان باید از کجاش بفهمیم که کودومه آیا جای دیگه ایش قید شده؟
در حقیقت برای 52 و 54 هم شماره 1 و هم شماره 4 رو میشه استفاده کرد.شماره 1 ،std و شماره 4 ، fac میشه.Khansariha (8)
(2012-08-16 11:04 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب توی عکس میبینیم که هر دو رو نوشته یعنی fac و std
الان باید از کجاش بفهمیم که کودومه آیا جای دیگه ایش قید شده؟
شاهین جان اگر به نوشته دقت کنید بعد از مدلها نوع افزایش را مشخص کرده
مثلا نمره 4 اول اینو نوشته
WEIHRAUCH HW35
WEBLEY ECLIPSE(STD)
که مشخصه در این دو مدل تفنگ براشون حفظ قدرت متصور هست و تو پرانتز (STD) نوشته
و نوشته زیری ((ORIGINAL 48/52(FAC))) برای مدلهای 48 و 52 افزایش ببار میاره را تذکر میده که همون (FAC) اشاره کرده Khansariha (256)
برای اطلاعات بیشتر دوستان میتوانند از این سایت و معرفی فنرتیتان هم بازدید بعمل بیاورند .
[تصویر: Spring_Titan_XS.gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه پسر عموم 3 روز پیش فنر دیتش رسید گزاشت روی 54 ازش پرسیدم گفت قدرتش هیچ فرقی نکرده، تعجب کردم! گفتم عکس از پشتش بفرست ببینم مدلش چیه و روی همین 4 تیک خورده بود
افزایش قدرتی نداشته پس حتما std همون استاندارد بوده، پس راه تشخیصش چی میتونه باشه؟
و سوال دیگه جون میگفت خیلی راحت جازدتش پس باید کوچکتر باشه آیا میشه با گزاشتن مصلا یه واشر انتهای فنر و محافظ فنر بیشتر فنرش رو درگیر کرد؟
چون اکثرا به منظور افزایش قدرت گرفته بودندKhansariha (8)
اره اقا شاهین شیم گذاری و استفاده از واشر مرکزی قدرتش رو افزایش میده چون فنر فشرده تر میشه.باید به علی اقا بگیم حواسش باشه حتما مدل افزایش قدرت رو وارد بکنه از دوستان کسی فنر های تازه رسیده رو روی 52 یا 54 امتحان کرده؟
(2012-08-16 11:27 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره اقا شاهین شیم گذاری و استفاده از واشر مرکزی قدرتش رو افزایش میده چون فنر فشرده تر میشه.باید به علی اقا بگیم حواسش باشه حتما مدل افزایش قدرت رو وارد بکنه از دوستان کسی فنر های تازه رسیده رو روی 52 یا 54 امتحان کرده؟

تا حالا مثل اینکه فنرهایی که دست دوستان رسیده یکی مال خودی که به پسر عموم رسید و یک یدیگه هم توی همین تایپیک گفت که افزایشی نداشه، پس حتمالا که نه قطعا هر دو STD بودند اینم عکسی از فنری که به پسر عموم رسیده میبینیم روی 4 تیک خورده
[تصویر: Image0198.jpg]

مثل مال علی آقا ولی بر خلاف اون که FAC بوده STD هست، جالبه حتما اشتباهی تیک زدن،
تعداد خونه ها فنر پسر عموم فکر کنم گفت 29 تا تو عکسش مشخصه خودتون بشمارید حوصله شمردن ندارم خخخخ

[تصویر: Image0157.jpg]
شاهین جان تعداد حلقه ها دقیقا باید 28 حلقه در نمره 4 باشه
دوستانی که فنر دریافت میکنند میتوانند از تفنگشون کرنو بگیرند تا افزایش قدرت را در بعد از تعویض فنر را اندازه گیری کنند .
البته اگر هیچی دم دست ندارند لااقل روی یک تخته قبل و بعد از فنر را شلیکهاشو نشون بدند من خودم هم کرنو کردم وهم روی تخته تست کردم (این عکسها)
[تصویر: DSC00040_1.jpg]
[تصویر: DSC00041_1.jpg]
کرنو هم کرده بودم که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
(2012-08-16 11:27 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[b]دقیقا! منم موافق صحبت شما هستمKhansariha (226). هدف همه ما از تعویض فنر اصلی قطعا افزایش قدرت اسلحه است و اگه همون مدل استاندارد یاشه که دیگه چه کاریه؟! Khansariha (367)Khansariha (367) منم از آقای نوزاد خواهش میکنم همون نوع افزاینده قدرت (FAC) رو زحمت بکشن واسمون بیارن.Khansariha (48)
ممنون Khansariha (8)
[/b]
افزایش قدرت هم بالاخره مدت زمان مشخصی داره و بعد از اون روی یه قدرت کمتر از روز اول گذاشتن فنر تایتان ثابت می مونه.مهمتر از افزایش قدرت کم شدن شوک و نرم شدن تفنگه که افزایش دقت به همراه داره من خودم اینرو به کل افزایش قدرت ترجیح میدم.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع