انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
عزیزان من،دقیقا مدل FAC رو من سفارش دادم.
مدل std طول و عرض فنرش نسبت به FAC کمتر هست!شما با فنر فابریک مقایسه کنید میبینید که وزن این فنر بیشتر،ضخامتش بیشتر ولی طولش کمتره!قبل از ارسال فنرها به دوستان،با مسیح و علی اقا تماس گرفتم،تعداد حلقه ها وزن و اندازشو گرفتم پس همه چی درسته.اینم جالبه که فنر وایروخ 80 بلندتر از 52 هست درحالیکه کورس پیستون وایروخ به نظرم کمتره.نسبت به فنر فابریک وایروخ 80 فنر تیتان خیلی بندتره!
ممنون علی جان Khansariha (8)
این گفته آقا مهدی را دوستان در نظر بگیرند که سازنده این فنر های تیتان یا تایتان اولین هدفش را حفظ قدرت و طول عمر بالای فنر ذکر میکنه و فقط تذکراتی برای افزایش احتمالی قدرت داره که مدلهای احتمالی را مشخص کرده .
مورد دوم اگر دوستان افزایش خاصی را مشاهده نکردند ممکنه با تعویض واشر پکینگ با واشر مکاری و هم چنین با گذاشتن واشر مرکزی (واشر فلزی بالای فنر)‌ بتوانند این تغییر و افزایش قدرت را بیشتر ببینند. Khansariha (256)
به نظر من هم مهمترین ویژگی فنر تیتان افزایش دقت ،نرمی و حفظ قدرت در طول زمان هست.اگر به کیت های تیونینگ دقت کرده باشید همشون واشر مرکزی دارند پس بچه ها از ساخت واشر مرکزی قافل نشوند.چند روز پیش که مگنوم 350 یکی از دوستان رو فنرش رو تعویض کردیم با فنر فابریک هم از واشر مرکزی استفاده کردیم که نرمی و افزایش قدرت محسوسی رو داشت.
(2012-08-16 12:40 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گفته آقا مهدی را دوستان در نظر بگیرند که سازنده این فنر های تیتان یا تایتان اولین هدفش را حفظ قدرت و طول عمر بالای فنر ذکر میکنه و فقط تذکراتی برای افزایش احتمالی قدرت داره که مدلهای احتمالی را مشخص کرده .
مورد دوم اگر دوستان افزایش خاصی را مشاهده نکردند ممکنه با تعویض واشر پکینگ با واشر مکاری و هم چنین با گذاشتن واشر مرکزی (واشر فلزی بالای فنر)‌ بتوانند این تغییر و افزایش قدرت را بیشتر ببینند. Khansariha (256)

ممنونم از راهنمایی شما
اما یه سوال (یا شاید خواهش) مبتدیانه:
ای که فرمودید "واشر پکینگ با واشر مکاری و هم چنین با گذاشتن واشر مرکزی (واشر فلزی بالای فنر)‌ بتوانند این تغییر و افزایش قدرت را بیشتر ببینند" رو میشه توی یه عکس برای ما تازه کارا توضیح بدین؟
سپاسگزارم
ببینید این 52 منه که بازه و منتظر فنره:
[تصویر: 13451087951.jpg]
این کل باره که رسید دستم:
[تصویر: 13451087952.jpg]
این وزن فنر تیتانه:
[تصویر: 13451087953.jpg]
این وزن فنر فابریکه:
[تصویر: 13451087954.jpg]
این اندازه فنر فابریک و تیتانه ولی شما قطر گوشت فنر رو ببینید:
[تصویر: 13451087955.jpg]
خوب اون عکس علی اقا هم میشه از روش شمارش کرد و اندازشو دید که این با اون یکیه.پس همه طبق کاتالوگ FAC هستند.
[تصویر: 13451090621.jpg]
اقا دکتر:اون قطعه سفید رنگ سر فنر واشر مرکزی هست که میشه از فلز یا تفلون ساخته بشه.مکاری هم یک شرکتی هست که واشر های سر پیستون با کیفیت بالا میسازه که متاسفانه در دسترس ما نیست.استفاده از واشر مکاری تا 10 متر بر ثانیه در افزایش سرعت ساچمه تاثیر داره.
خوبه داره جالب میشه، علی آقا بعد اگه 54 رو باز کردین میشه دقیقا عمق پیستونتون همون جایی که فنر میره داخلش رو اندازه بگیرین و همچنین ابعاد و ضخامت هایی که در درگیر کردن فنر ها موثر هستندKhansariha (8)
(2012-08-16 12:49 PM)rahvar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-16 12:40 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم از راهنمایی شما
اما یه سوال (یا شاید خواهش) مبتدیانه:
ای که فرمودید "واشر پکینگ با واشر مکاری و هم چنین با گذاشتن واشر مرکزی (واشر فلزی بالای فنر)‌ بتوانند این تغییر و افزایش قدرت را بیشتر ببینند" رو میشه توی یه عکس برای ما تازه کارا توضیح بدین؟
سپاسگزارم

دکتر جان توضیحات مفصل و کاملی توی تاپیک تیونینگ قبلا ارائه شده (از یکی دوصفحه قبل مطالعه کنید)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاهین جان ابعاد این فنر را توی همین تاپیک (ص 11)‌ قبلا گفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا اگر نیاز به اندازه عمق پیستون هم دارید باید صبر کنید تا یه روزی که بازش کردم
در ضمن دوستان علی مشهدی عزیز از من خواست تا فنر تیتان (نمره 4 ) خودش را برام بفرسته تا با مال خودم مقایسه و کرنو کنم انشالله اگر دستم اومد از هردو شون گزارشی با کرنوگراف تهیه میکنم . Khansariha (256)
ممنون اینجوری دیگه عالیهKhansariha (8)
جالبه فنر 80 خیلی بلند هست و امکان جا زدنش به صورت دستی فکر کنم نیست!با دستگاه مگه بدیم جا بزنن....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع