انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
سلام.
روزه نماز همه دوستان قبولKhansariha (8)
من هم یک واشر مککاری برای وایرخ 80 میخوام//
سلام دوستان من هم یدونه برای دیانا 470 میخوام فقط یه سوال عملکرد تفنگ چقدر تغییر میکنه و ایا بهتر میشه از نظر قدرت ؟از نظر دقت چی ؟ و قیمتش و مشخصات کلیش رو پ.خ کنید
البته من واشر میخوام ها و یه سوال دیگه ایا از فابریک دیانا بهتر هست یا نه؟
رضا جان 100% میشه واشر دیگه ای خرید کرد.با همون فروشگاه gunspares که صحبت میکردم گفت نمونه دیگه داره و مککاری نیست.با همه بچه ها صحبت میکنم ببینم فقط مککاری میخان یا نمونه دیگه ای رو هم میخان...
دوستان عزیزی که پست زدید فعلا واشر مککاری نیست!!
اگه نیست که هیچی هر وقت اومد بگید چون من حدوود 600 تا تیر انداختم و برای یدک میخوام و برای 470 میخوام
خوب دوستان جواب از فروشگاه gunspares اومد،پیغامی دادم که واشر پیستون برای تیون یا واشر اصلی دیانا و وایروخ رو دارید و گفته:
We only stock origainal piston seals from Diana and Wierauch.
---------------------------
حالا دوستانی که تمایل دارند واشر اصلی براشون گرفته بشه پیام بدند و دوستانی که نمیخان وجه واشرشون استرداد میشه.
در ضمن دوستان هنوز جا برای اوردن فنر تیتان هم هست.Khansariha (8)
لطفا قیمت رو برای دیانا 470 (واشر) رو بگیید اگه خوب بود من خریدارم
دوست عزیز هنوز قیمت در نیومده،من سوال کردم گفت باید حضوری بیاید،تا این دوست ما بره و سوال کنه و بعد بیاد خبر بده و بقیه ببینن میخان یا نه یک ماه طول میکشه تا باز دوباره بره و خرید کنه!!!!!Khansariha (8)
من برای دوستانی که سفارش واشر مککاری داده بودند گفتم،قیمت واشر اصلی هرچقدر دربیاد به اندازه حدود مبلغی که برای واشر مککاری درنظر گرفته بودیم ازون واشر اصلی سفارش میدیم.Khansariha (8)
خوب من برای دوستان یک پیشنهاد دارم.اگر فعلا واشر نیست دست نگهداریم.بالاخره نمیشه که کلا مفقودالاثر بشه.اونم قطعه ای که اینقدر آوازه در کرده و کلی متقاضی داره.حالا ممکنه به دلیلی در حال حاضر در بازار نباشه.یکم صبر و تحمل شاید مارو به این مجبوب برسونه.حالا زمانش یه 5 6 ماه طول بکشه.دوستان این مورد هم یکم مد نظر داشته باشند.
صدرا جان همونطور که در خصوصی خدمتت عرض کردم اینجا هم میگم:
ایمیلی که با مککاری صحبت کردم موجوده و گفته اروپا دیگه نمیفرستند!!!
ایمیلی هم که با فروشگاه انگلیسی صحبت کردم هم هست که گفته ازون واشرها نمیارند.
مککاری فقط در امریکا موجوده.
در سایتها و فرومهای دیگه هم گشتم و فقط در امریکا موجود بود.پس انتظار چی رو بکشیم؟Khansariha (8)
خوب علی جان قیمت واشر اصلی چند در میاد؟ اگه گرونتر از ایران باشه که فایده نداره.ولی اگه ارزونتره ارزش فکر کردن داره.به هر حال بلااستفاده نمی مونه.یعنی هیچ نوع واشر تیونینگ تو اروپا نیست؟یا فقط مککاری نیست؟Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع