انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
خدایا چقدر خودم،خودم را زود اغفال میکنم(یک عمر من دیگران را اغفال کردم و حالا نوبت خودمه خخخخ)
اقا علی،ایا میشود واشر مکاری هم اورد؟اگه اره حدود قیمت اون چقدر میشه؟
ببینم ایا میشه منم برای پسرم عقاب(54)فنر تیتان بگیرم!!!خدایا اینم ردیف بشهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
و حداقل چند نفر باید باشن تا خریداری شود؟منم اگه قطعی شد اعلام میکنم.(الان حدود 70،80 درصد هست)
حالا قسمت خنده داره قضیه اینه که هنوز فنر 54 به ارامش نرسیده(400شلیک)و من دنبال فنر تیتان هستم خخخ
متشکر از زحمتی که میکشین.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
از علی اقا عزیز تشکر میکنم شما اگر بتونی در کنار فنر تیتان واشر مکاری هم بیاری خیلی عالی میشه.
خوب درخصوص فنریجات،علی عزیز که اسلحشم برای فروش گذاشته فنر تیتانش فروشیه و برای وایروخ 80 هست!هرکی میخاد ازشون برداره و این فنر رو خودم آورده بودم و از لحاظ اصل بودن مطمئن باشن.
واشر مککاری میشه آورد منتها قاطی پاتی میشه یعنی یا باید فنر بیاد یا فقط واشر!!!ولی یه نگاهی میکنم اگر شد انشاالله جفتشو بیاریم خبر میدم.
در خصوص شرایط،مثل سری قبل 10 نفر حداقل و حداکثر لیست هست!البته سری قبل یه سری اعلام آمادگی کردند ولی هی کنسل شدن و دوباره گفتن شروع شد و من مجبور شدم هم برای تامین مبلغ اولیه و هم برای اطمینان از خریداران و سفارش اونها یه مبلغی رو اول بگیرم(سری دوم هم اینکار انجام شد ولی نشد که فنر بیاریم و پولو به همه پس دادم).
پس فعلا بذارید یکم بچه ها تاپیکو بخونند و تعداد بیشتر بشه اونوقت بر حسب اعلام آمادگی ها لیست رو شروع میکنیم کسانی که فعلا فنر تیتان میخان یک پی ام حاوی شماره تلفنشون و اسم و فامیلشون و نوع فنری که میخان رو برام بفرستند
فقط دعا کنید باز یهو سنگ جلو پامون نندازند!!Khansariha (8)Khansariha (256)
علی جان اگه ماکاری اوکی باشه منم هستم.اونم نه یکی بلکه سه فروند!!Khansariha (219)Khansariha (8)
با اینکه من هم دیروز به علی اقا تو چت باکس گفتم اما اینجا میگم که مدرک باشه!
منم تو صف واشر ماکاری هستم!دکتر جون داری نغض نوبت میکنی؟!خخخخخخ مخلصیمKhansariha (8)
دوستان چند نفری پی ام زدند و درخواست کردند،فقط لطف کنند همراه با پیام یک پست هم اینجا بذارند تا یک وقت مشکلی پیش نیاد و هم اینکه بقیه دوستان هم تاپیک رو ببینند و تاپیک آپدیت بشه.
چشم،این جا هم پست میزارم.Khansariha (256)
منم که اون اول گفتم که احتمال داره و یا ... همون شب قطعی شد و اگه شد جفتش را با هم میخواهم.
متشکرKhansariha (8)
دوستان در صورت نیاز(البته قول نمیدم ها)به واشر مک کاری لطفا مدل رو بهم بگید که برای چه اسلحه ای میخاید و چه تعداد/
دکتر جان و محراب جان شما هم لطف کنید بگید.راستی فقط واشر؟اینم بگید.Khansariha (8)
تام کت جون شما هم همینطور خخخخخخخخخخ
علی آقا من هم واشر مکاری برای دیانا 52 میخوام .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع