انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
یه سوال اینکه میگن فنر تیتان عمری هست و هیچوقت ضعیف نمیشه راسته؟ و تا چه حد صحت داره؟
اولش یک مقداری افت داره بعدش تا مدتی ثابت میمونه. ولی منطقی نیست که هیچ وقت ضعیف نشه به نظر با توجه به کیفیت بالای که داره نسبت به فنر های معمولی دیرتر ضعیف میشه نه اینکه اصلا نمیشه ولی خوب در کشور سوئد که فنر های معمولی در اثر سرما خشک و شکننده میشن مشکلی نداره همچنین اگر تفنگ رو هم مسلح نگه داریم مشکلی برای فنر ایجاد نمیشه کشور سوئد یکی از برترین ها در صنایع فلزی هست که این فنرها رو میسازه.
سرج کردم توی نت بیشتر به نرمی و افزایش قدرتش تاکید کردن، کسی هست که مدت طولان یاستفاده کرده باشه چون توی یه فروم گفته بود دیگه نیازی به تعویض نداره!!
(2012-08-07 11:08 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرج کردم توی نت بیشتر به نرمی و افزایش قدرتش تاکید کردن، کسی هست که مدت طولان یاستفاده کرده باشه چون توی یه فروم گفته بود دیگه نیازی به تعویض نداره!!

دوست عزیز
با سلام
برای 54 موجوده؟ اگه هست مبلغ رو باید به چه حسابی ریخت؟ تحویل تهرانه؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.
(ببخشید باکسم پر بود نمیشد پ خ بدم)
(2012-08-07 11:17 AM)rahvar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-07 11:08 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز
با سلام
برای 54 موجوده؟ اگه هست مبلغ رو باید به چه حسابی ریخت؟ تحویل تهرانه؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.
(ببخشید باکسم پر بود نمیشد پ خ بدم)

این فنرها به صورت سفارشی و به تعداد محدود توسط یکی از مدیران وارد شده دکتر جان ، دور قبلی چند ماه طول کشید تا بالاخره الان بدست بچه ها رسید.
شما واسه دور جدید اعلام نیاز کن تا وقتی به حد کافی رسید دوباره وارد کنند.
راستی صندوق دریافتی پیامهات را خالی کن و بعد برو سطل زباله را هم خالی کن تا بتونیز پیام خصوصی بگیزی و بدی.
همین که وقتی مسلح هست محدودیت زمانی نداریم تقریبا 1 دنیا نعمته....
باتوجه به اين مزيت ها اگه اين فنر ضعيف نشه واقعاً‌ محشره و خريد اين فنر با هرقيمتي ارزشش رو داره چون من خودم الان دغدغه اينرو دارم كه وقتي فنر ضعيف شد بايد اون رو عوض كني كه باتوجه به اينكه فنر ديانا اصل خيلي كمه و هرچي رو به جلو پيش مرويم جنس هاي تقلبي زياد ميشه تهيه فنر اصل يه مشكله . و اين همه هزينه مي كني واسه يه تفنگ كه ازش لذت ببري ولي اين قسمت ضد حال مي خوري .
فنر تیتان هم ضعیف میشه ، 52 مسیح که با تیتان و واشر ماکاری تیون شده بود بعد از 1 سال از حدود 40 ژول به حدود 27 تا 25 ژول(برای ساچمه های مختلف فرق داشت) رسید. بزرگترین مزیت این فنر نرم شدن تفنگ.
سلام
آيا باز هم از اين قدرت كمتر شد يا نه . قرتش ثابت ميشه . اگه با همين قدرت 25 ژول ثابت بمونه باز هم عاليه .
سلام
اگر کسی فنر برای 54 داشت من میخوام.خلاصه منم تو لیست بزارید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع