انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
(2012-08-07 02:38 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آيا باز هم از اين قدرت كمتر شد يا نه . قرتش ثابت ميشه . اگه با همين قدرت 25 ژول ثابت بمونه باز هم عاليه .
البته آرش جان اگر به کرنو گرفته شده از 52 اون موقع آقا مسیح که دست آقا سهیل بود دقت کنید به حدود 32 ژول هم با یک نوع ساچمه (h&n sport) رسید در صورتی که بدون فنر تیتان و با فنر فابریک خودش کرنو حدود 20 تا 22 ژول میزد و باید دقت کرد که کالیبر این تفنگ 4.5 بود و این نشان میداد که افزایش قدرت تیتان کاملا برای این 52 واضح بوده و حدود 35% افزایش قدرت را بهمراه داشته و همچنین بعد از مدتها هنوز این فنر این افزایش را حفظ کردهKhansariha (8)
نتیجه کرنو گرفته شده در این تاپیک موجوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اینها که بگذریم الان خودم روی ایرکینگ یکسالی هست که فنر تیتان بستم (که فکر میکنم بعد از اقا مسیح نفر دوم باشم که بستم) و بیش از 4000 شلیک داشته و تا الان فکر نکنم قدرتش زیر 35 ژول اومده باشه (چون اخیرا کرنو نکردم) و بسیار هم نرم کار میکند . Khansariha (256)
ممنون علي جان
اگه زحمتي نيست شما مجددا كرونو انجام بده تا باتوجه به 4000 هزار شليك مشخص بشه كه ايا افت قدرت داشته يا نه . تا دوستان با ديد بازتري اقدام به تهيه اون بكنند . براي خود من مهمه كه قدرت زياد افت نداشته باشه و درسته كه تفنگ نرم بشه خوبه ولي اين قدر ارزش نداره بخاطر نرم شدن تفنگ اين قدر هزينه كرد البته اين نظر خودمه . ولي اگه از نظر دوام و قدرت و هزينه اي كه مي كني نسبت به فنرهاي روي خود تفنگ بصرفه باشه ارزش داره . اگه فنر خود تفنگ بعد از 2000 شليك ضعيف بشه باتوجه به قيمت مثلا 30 هزار تومان . اين فنر تيتان با قيمت 120 هزار تومان بايد حداقل بعد از 8000 هزار شليك نياز به تعويض بشه . باز هم اعلام مي كنم اين نظر شخصيه .
آرش جان حتما و در اولین فرصت دوباره کرنوگرافش میکنمKhansariha (8)
البته آخرین باری که کرنو کردم حدود 6 ماه پیش بود (با کمی چرب بودن سیلندر حدود 40 ژول بود)‌ ولی خودم احتمال میدم الان با خشک بودن سیلندر هنوز زیر 30 ژول نیومده چون براحتی با پرومگنوم مسافت 100 متر را در حدود 1/2 ثانیه داره طی میکنه شاید بشه گفت حدود 250 تا 270 متر بر ثانیه سرعت اولیه داره (البته کاملا حدسی هست)‌ ولی همانطور که گفتید اگر این فنر بتونه بعد از 8000 یا حتی 10000 شلیک قدرت تفنگ را در حد 25 ژول نگه داره بنظر من که خیلی عالی و ایده آله و این بخش دوام و کارکرد طولانیش یک استثناء در بین فنریها محسوب میشه. Khansariha (8)
به لطف علی اقای نوزاد امروز فنر شماره 1 تایتان ایکس اس مخصوص 31 ،34،36،45 به دستم رسید منتظر سوپر پانتر باشین.Khansariha (219)
با سپاس فراوان از علی آقا بابت این زحمتی که کشیدن.
[تصویر: titan.jpg]
مبارک باشه انشا ا.. قسمت 52 ما هم بشه.فکر کنم دکتر جان پانتر شما با تیتان دیگه چیزی از برادر بزرگش 350 کم نداشته باشه تازه با نرمی بیشتر .حالا باید به فکر لوله هادی فنر و واشر مرکزی برای تیتانت باشی.
حیف، این همه صبر کردم الان که رسیده نه 54 دارم نه فنر،دوستانی که فنر تیتان رو گرفتند دقت کنند لوله محافظ فنر که پلاستیکی هست رو تعویض کنند چون با فنر تیتان راحت میشکنه، باید با یه دونه فلزی جایگزین بشه، که علی آقا لطف کردن فلزیشونو که قبلا برای 54 خودشون درست کردن بهم دادند، Khansariha (8)
واقعا جالبه با اين فنر ديانا 34 رو با قدرت 350 مگنوم داشته باشي . ويا وايرخ 80 با قدرت حدودا 25 الي 30 شول . واقعا غوغا مي كنه . فقط خدا كنه دوام و حفظ قدرت رو در مدت طولاني داشته باشه .
سلام دوستان: امروز ۲تا فنر تیتان به لطف علی آقا با پست بدستم رسید. واقعا چه حسی داره که همه وسایل شکار و طبیعت کامل باشه.
دوستان در مورد دو برند دیگه ( به غیر تیتان ) اطلاعاتی ندارند؟
آیا بهتره یا خیر ...
سلام
دوستان فنر 460 بنده هم رسید . با تشکر ویژه از علی آقای گلKhansariha (8)
اما و اما ..
460 من پیستون نداره و فعلا" نمیتونم در مورد عملکرد اون چیزی بگم ولی انشاالله به لطف آقا مسیح و رسیدن پیستون بنده هم تجربیات خودم رو در این مورد در اختیار دوستان قرار میدم .
در ضمن از بقیه دوستان تیتانی خواهش میکنم عملکرد این فنر رو روی تفنگهاشون بیان کنن.
مخلص تمامی دوستان گل
یا حق Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع