انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
(2012-08-17 04:19 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-17 02:47 PM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و اساتيد ارجمند
كسي آدرس فروشگاهي تو سوئد يا دانمارك داره كه بشه اينترنتي ازش اين فنرو خريد؟البته براي كسي كه دانمارك ميشينه مي خوام
ممنون ميشم كه اگه تو سوئد چنين فروشگاهي هست ادرس بدين
فنري كه براي 56 افزايش قدرت داشته باشه شماره 04 بايد باشه يا 01 ؟

توی کپنهایک خیابان جریس نزدیک پارک کلاینگ مین توین یه فروشگاه هست خیلی مجهزه حتما اونجا گیرش میاد
بسيار راهنمايي بجايي بود
سپاس فراوان
خوب امروز رفتم دوباره با persiankiller سر تفنگ!
بعد از حدود 10 شلیک رفته رفته قدرت تفنگ بیشتر میشد،انگار باید یکم تیر میزدی تا تیتان خودشو پیدا کنه.
دیگه یه تیکه چوب بود که اونو با فابریک تا نصف یک میخ میرفت،وقتی تیتان رو انداختیم تا 3/4 میرفت داخلش.بعد از 20 شلیک دوباره بازش کردم،رفتم سراغ گریسی که از محمد گرفته بودم،دور پیستون و دور واشر رو زدم و جا زدم!با تیتان و گریس پایه مس اولین شلیک چوب اول پودر شد و تا نصفه چوب دوم رفت!رفتم به یه صندلی ورقی زدم طفلک انگار g3 خورده بهش!پارش کرد!الان محشر شده!یک چوب 2 سانتی رو رد میکنه هیچ تا نصف چوب بعدی هم میره!3 تا ورق گذاشتیم رو هم اولی و دومی رو رفت سومی رو قور کرد!
لگد اسلحه فعلا زیاده و صدای ارتعاششم بخاطر لول فنر فلزی زیادتر شده ولی قدرت ماشالا!شب توی تاپیک تیونینگ عکسهاشو میذارم.اسپری خالی رو گذاشتیم از بس سرعتش زیاد بود سوراخش کرد رد شد ولی قبلا پرتش میکرد و یک ورش سوراخ میشد.
دوستان هم یکم با اسلحه شلیک کنند،کم کم جای خودشو پیدا میکنه.
من شک ندارم که اگر واشر مکاری (سر پیستون) که جنسی شبیه صابون داره و اصطکاکش کمه را دوستان مثل خود من گیر میاوردند و مینداختن روی پیستون افزایش چشمگیری را شاهد بودند . Khansariha (8)
در ضمن واشر مرکزی هم خیلی عالیه و جلوی ارتعاش و لرزش دسته پیستون را میگیره کمی چرب کردن اطراف پیستون هم دیگه قدرت را محشر میکنه اگر لول فنر فلزی انداختید برای جلوگیری از صدای فنر (بخاطر برخورد لرزشی با بدنه لول فلزی) حتما با گریس فنر و لول فنر را چرب کنید در ضمن بعد از مدتی میتوانید لول فنر فلزی را هم با یک لول فنر پلاستیکی تعویض کنید . Khansariha (214)
بعضی از دوستان در خصوصی به من گفتند که این نکات را رعایت کردند و افزایش قدرت را بوفور شاید همون 30 تا 40 درصد بوده باشد را دیدند . Khansariha (256)
علی جان کاشکی به واشر گریس نمیزدید البته اگر هم زدید فکر یه واشر دیگه هم باشید Khansariha (214)
البته ممکنه بعضی دوستان توان خرید واشرشون بالا باشه و بتوانند بعد از مدتی هی واشر عوض کنند اینطوری از قدرتی وحشتناک در حد 50 ژول همیشه برخوردارند اینم یک روش هست خخخخخخ Khansariha (256)
(2012-08-17 05:57 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب امروز رفتم دوباره با persiankiller سر تفنگ!
بعد از حدود 10 شلیک رفته رفته قدرت تفنگ بیشتر میشد،انگار باید یکم تیر میزدی تا تیتان خودشو پیدا کنه.
دیگه یه تیکه چوب بود که اونو با فابریک تا نصف یک میخ میرفت،وقتی تیتان رو انداختیم تا 3/4 میرفت داخلش.بعد از 20 شلیک دوباره بازش کردم،رفتم سراغ گریسی که از محمد گرفته بودم،دور پیستون و دور واشر رو زدم و جا زدم!با تیتان و گریس پایه مس اولین شلیک چوب اول پودر شد و تا نصفه چوب دوم رفت!رفتم به یه صندلی ورقی زدم طفلک انگار g3 خورده بهش!پارش کرد!الان محشر شده!یک چوب 2 سانتی رو رد میکنه هیچ تا نصف چوب بعدی هم میره!3 تا ورق گذاشتیم رو هم اولی و دومی رو رفت سومی رو قور کرد!
لگد اسلحه فعلا زیاده و صدای ارتعاششم بخاطر لول فنر فلزی زیادتر شده ولی قدرت ماشالا!شب توی تاپیک تیونینگ عکسهاشو میذارم.اسپری خالی رو گذاشتیم از بس سرعتش زیاد بود سوراخش کرد رد شد ولی قبلا پرتش میکرد و یک ورش سوراخ میشد.
دوستان هم یکم با اسلحه شلیک کنند،کم کم جای خودشو پیدا میکنه.
داداش با چه تفنگی؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
(2012-08-17 04:19 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-17 02:47 PM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و اساتيد ارجمند
كسي آدرس فروشگاهي تو سوئد يا دانمارك داره كه بشه اينترنتي ازش اين فنرو خريد؟البته براي كسي كه دانمارك ميشينه مي خوام
ممنون ميشم كه اگه تو سوئد چنين فروشگاهي هست ادرس بدين
فنري كه براي 56 افزايش قدرت داشته باشه شماره 04 بايد باشه يا 01 ؟

توی کپنهایک خیابان جریس نزدیک پارک کلاینگ مین توین یه فروشگاه هست خیلی مجهزه حتما اونجا گیرش میاد

اين فروشگاه ميگفت 237 كرون اقا شاهين يا ساير اساتيد
توي خود سوئد جايي سراغ ندارين؟آدرسي سايتي فروشگاهي؟
اين ست تيون PG2 كامله؟ به 54 و 56 مي خوره؟
اگه دانمارک هستی داداشم همونجا داره درس میخونه بهت معرفیش کنم اون میدونه کجا ها میتون یگیر بیاری اگر هم ایرانی که راحت سفارش بده علی نوزادبرات بیاره
ايرانم
اما خواهرم سوئده اين هفته داره مياد ايران
خواستم اگه بشه از سوئد برام بياره
لطفا دیگه پست اسپم و نامربوط به تاپیک ندیدتا فیلم رو آپلود کنم.بقیه مباحث توی خصوصی بهتره عزیزان.
[تصویر: 13452383781.jpg]
علی الحسای این عکسشو داشته باشین تا فیلمشم بیاد!
قبل از تیون به این قبیل فلزیجات میزدم فقط ساچمه له میشد و ی کوچولو رنگ فلز میپرید!با وایروخ 80 هم به این فلز شلیک شده ولی اتفاقی نیفتاده اما 52 ........
ووووووه Khansariha (48)
جدا قدرتش زیاد شده ازقضا من همین کار رو همیشه با 350 انجام میدم کم پیش اومده سوراخ کنه پشتی صندلی روKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب اینم فیلم دانلود شلیک با 52 تیون شده با تیتان و بعد گریس پایه مس به یک صندلی(سوراخ دومیه)
راستی یادم رفت عکس بگیرم،یک بشکه نفت بود بهش شلیک کردیم بشکه از یک طرف سوراخ شد!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع