انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فنر تیتان و واشر مککاری-titan spring & maccari piston seals
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
میلاد جون اینسری با گمرگ کاملا شفافسازی کردم،مثل سری قبل انشالا اذیت نمیشم،اگر به حرفشون عمل کنند راه برای سفارش ماهانه باز میشه!یعنی ماه به ماه میشه سفارش داد،اونوقت چشم حتما.البته برای خود نم که زوره برای یه اسلحه 500 تومنی 250 تومن فنر بخرم خخخخخخخخخخ
باز برای دیانا و وایروخ قضیه فرق داره.
دوستان کاربر mhrsb بخاطر مسائل شخصی سفارش رو کنسل کردند،الان جا برای یک عدد فنر تیتان و 2 عدد واشر مککاری باز شده.هرکسی مایل هست پیغام بده تا مبلغی رو که باید واریز کنه رو با مشخصات شماره حساب و ... بهش بدم البته این مبلغ علی الحساب هست و کمتر از قیمت اصلی هست و مابقی قبل از ارسال فنر و واشر واریز میشه.
عزیزان دل دو نفر سفارش رو کامل کردند و بقیه انشاالله شنبه.عجله من برای این هست که مبادا قیمتها بالاپائین بشه چون با د3620 و پ5620 قیمتها رو گفتم و انشاالله زود سرجمع بشیم که باز بالاپائین نشه تو بد موقعی هم هست Khansariha (8)
هنوز جای سفارش باز هست اگر کسی لازم داره اطلاع بده.یاعلی
دوتا واشر پر شد.یک فنر تیتان هرکی خاست میتونه سفارش بده.Khansariha (8)
خوب دوستان بعد از هزار مکافات هرجارو گشتم و پرس و جو کردم توی انگلیس جائی برای فروش واشر مکاری نبود!!!دو هفتست دارم میگردم،با هر فروشگهای که بگید تماس گرفتم!نیست که نیست!!!
اینم ایمیل خود جیمز مکاری که ازش پرسیدم توی انگلیس کجا نماینده فروش یا فروشگاه دارید(چون خودش امریکاست) و گفته:
Dear Sir,

Sorry we no longer have dealers and never did in the UK except the old Venom shop.

Thank You
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------------------------
با این حساب دوستانی که ازشون برمیاد،بگردند توی فرومها و ادرسها ببینند فروشگاهی توی انگلیس هست که این واشر رو داشته باشه یا نه!نیازمند کمک هستیم،اگر بود که مشکلی نیست اگر نبود که در خدمت دوستان هستیم.
اگر هم واشر ها کنسل بشه باید تعداد فنر بیشتری رو بیاریم تا مبلغش پائین و معقول دربیاد.
خوب علی جان یه گزینه دیگه هم هست.
به جای واشر مکاری واشر پاراشوت قرمز اگه پیدا بشه کاملا همون کار رو می کنه.
اینجا رو ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم جواب از sales@shop.gunspares.co.uk
که فنر تیتان هم میفروشه و بزرگترین فروشگاهه:
You could probably get them from Maccari in the States, we do not stock them.

TWC
-----------------
دکتر جان من نگرفتم واشر پاراشوت چیه!یه چیزی بگو با همین فروشگاهای بزرگ صحبت کنم بپرسم دارند یا نه!یا اگر لینکی از فروشگاهی در انگلیس داری بگو عزیزم.Khansariha (8)
دکتر حان اینم مد نظر داشته باش
این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال جیمز مککاری هست و در امریکا فروش داره.از امریکا ایران نمیاد داداش.یه چیزی تو اروپا یا بهتر در همین انگلیس پیدا کنید تا بیاد ایران.از امریکا هرچی بیاد هممونو میبرن پخ پخ خخخخخخخخخخ
خوب پس دست ما کوتاه و مکاری در ینگه دنیا!!!Khansariha (226)
نظر من اینه که حالا اگر واشر مکاری هم گیر نمیاد تو اروپا واشر پیستون جنس خوب اصل که فکر کنم گیر بیاد نه از واشر های چینی که به اسم اصل در ایران میفروشن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
لینک مرجع