انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تصاویر که باز نشد ببینیم
ولی روش درآوردن واشر ساده هست فقط کافیه با یک پیچ گوشتی دو پهن پشت واشر بگذارید و برای درآوردن واشر اهرمش کنید دقت کنید که لبه پیچ گوشتی سر پیستون را زخمی نکند
شبیه این حرکت
[تصویر: 2.jpg]
لقی میل پیستون اگر خیلی کم باشه طبیعی هست ولی اگر لقی آن زیاد بود مثلا 4 تا 5 میلیمتر جابجا شد باید مجددا با دستگاه پرس زیر فشار قرار گیرد تا سرجاش سفت شود . Khansariha (8)
ممنون از پاسخ دوستان
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اصلاح لینک عکس ها.
سلام دوستان،من یدونه دیانا۳۵۰ کلاسیک دارم که چند وقت بیش اون قسمت فسفری روی شکاف درجه گم شده.تهران ازآغالو سوال کردم گفت دارم ولی فابریکیش نبود با وجوداینکه قیمتش۱۷۰۰۰۰ بود.ازدوستانی که اطلاع دارند کجا میتونم شکاف درجه یا اون قسمت فسفری روتهیه کنم کمک کنند،تشکر
(2015-06-19 05:58 PM)morytekno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان،من یدونه دیانا۳۵۰ کلاسیک دارم که چند وقت بیش اون قسمت فسفری روی شکاف درجه گم شده.تهران ازآغالو سوال کردم گفت دارم ولی فابریکیش نبود با وجوداینکه قیمتش۱۷۰۰۰۰ بود.ازدوستانی که اطلاع دارند کجا میتونم شکاف درجه یا اون قسمت فسفری روتهیه کنم کمک کنند،تشکر

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) یک شکاف درجه نخجیر ایرانی برای تفنگ چینی بخرید 5000هزار تومان بیشتر نیست !!واز قسمت فسفری ان استفاده کنید ویا بیشتر هزینه کرده وشکاف کارال بگرید که کیفیت بهتری هم دارد Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام دوستان.ممنون علی آقا بخاطر راهنماییتون،ولی من وسواس دارم،چون تفنگ و تازه چهار ماهه گرفتم،شاید پنجاه تا تیر هم ننداختم،میخوام اگه پیدا بشه کلا یه شکاف درجه فابریک بندازم روش
سلام
داداش 350 گرفتی باید وسواس رو بزاری کنار چون این تفنگ با لقد زیادی که داره اول از همه به خودش صدمه میزنه الان شکاف درجش پرید بعد پیچ بقلش هرز میشه شانس بیاری ماشه نشکونه خلاصه داستانی داره منم اینا رو تجربه کردم Khansariha (8)
دوستان ساچمه مناسب برا 350
4.5چیه چند گرین باشه دقت وقدرت خوبی داره
(2015-06-27 06:46 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه مناسب برا 350
4.5چیه چند گرین باشه دقت وقدرت خوبی داره
Ts10 ده گرینه این ساچمه باعث میشه لگدش لگدش کمتر بشه
سلام
بنده سلاح دیانا 350مگنوم کالیبر 4.5 راچند سال تجربه کردم باید بگم مجیک پلت اون باراکودا هانتر اکستریم و باراکودا مچ میباشد.
باسلام

بنده هم مدتی دنبال ساچمه مناسب برای 350 کالیبر 4/5 بودم،که بعد از کلی ساچمه عوض کردن،از ساچمه های باراکودا مچ
و jsb10 و jsb13 گرین بهترین نتیجه رو گرفتم.
موفق باشید
لینک مرجع