انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-02-27 02:57 AM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-27 01:33 AM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-26 04:00 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان عزیز
چند روز پیش خواستم بفروشمش
به یه بابایی نشون دادم، اونم پسندید و گفت میخوام چند تا تیر هم باهاش انداخت گفت میخوام،دیدم در مورد دقتش توجهی نکرد دلم نیومد این بیچاره هم مثل خودم گول قدرت تفنگ و بخوره، بهش گفتم دقتش چجوری و هر طوری بود پشیمونش کردم
سلام و درود
تو پرانتز عرض کنم چون ربطی به این تاپیک نداره(شما دوست عزیز که اینقدر رو دقت حساس بودید میتونستید ی 460 مگنوم بگیرید که قدرتش نزدیک 350 هست و دقتشم عالیه بگیرید) اما به نظر بنده اشتباه میکنید 350 اینقدر بی دقت نیست تو همین تاپیک دوستان از فاصله های 50 متری گروپ های خوبی گرفتن،شما از چه ساچمه ای استفاده میکنید که اینقدر ناراضی هستید؟اصالتا اسلحه نباید به این بدی که میفرمایید باشه شاید ایراد و خطاهایی از طرف شما و نحوه تیراندازی یا اسلحتون داشته باشید.به ی نفر ادم وارد نشون بدید.
در ضمت 350 ی اسلحه کاملا شکاریه دوست من توقع گروپ عالی نداشته باشید ازش.
ایشالله از اسلحتون نهایت لذت و ببرید.

ساچمه های گامو همه مدل،سیلور پوینت
شما چه ساچمه ای پشنهاد میدین؟
درود.دوست عزیز 350 اسلحه خوب وبجای خودش دقیقی هست البته برای شکار.وهمونطور که اساتید این سایت هم بارها گفته اند هر اسلحه ای ساچمه مناسب خودش رو میخات تا عملکرد خوبی به صاحبش بده وراضیش کنه.با قدرت وسرعت دهانه ای که 350 داره بخصوص در کالیبر 4.5 ساچمه های سبک رو سوپر سونیک شلیک میکنه که این مساله باعث بی دقتی زیادی میشه.شما راهی نداری جز اینکه یا دنبال ساچمه های سنگین کالیبر4.5 باشی برا اسلحت که خیلی کم گیرت میاد.یا اینکه اسلحت رو عوض کنی.تا مشکلت حل بشه.بهتر این بود قبل از خرید تحقیقات کاملی میکردی در مورد سلاحی که میخای بخری که دیگه گرفتار این مشکلات نمیشدی.

البته خدمتتون عرض کنم این قضیه کالیبر و وزن ساچمه تقریبا شامل تمامی اسلحه های مگنوم میشه. که همیشه میگن زیر 20ژول کالیبر4.5 بالای 20 ژول کالیبر5.5.وهمون 460 که دوستان گفتن درسته اسلحه دقیقی هست ولی به نظر من در کالیبر 5.5Khansariha (8)
با تشکر از حمید آقا وبقیه دوستان که زحمت کشیدن و راهنمایم کردند.
با توجه به نظر و تجربه دوستان چند مدل ساچمه دیگه البته اگه گیر بیاد،ساچمه مناسب تر امتحان میکنم ببینم چی میشه.نتیجه رو حتما به دوستان میگم.
(2015-02-27 02:57 AM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-27 01:33 AM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-26 04:00 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان عزیز
به یه بابایی نشون دادم، اونم پسندید و گفت میخوام چند تا تیر هم باهاش انداخت گفت میخوام،دیدم در مورد دقتش توجهی نکرد دلم نیومد این بیچاره هم مثل خودم گول قدرت تفنگ و بخوره، بهش گفتم دقتش چجوری و هر طوری بود پشیمونش کردم
سلام و درود
تو پرانتز عرض کنم چون ربطی به این تاپیک نداره(شما دوست عزیز که اینقدر رو دقت حساس بودید میتونستید ی 460 مگنوم بگیرید که قدرتش نزدیک 350 هست و دقتشم عالیه بگیرید) اما به نظر بنده اشتباه میکنید 350 اینقدر بی دقت نیست تو همین تاپیک دوستان از فاصله های 50 متری گروپ های خوبی گرفتن،شما از چه ساچمه ای استفاده میکنید که اینقدر ناراضی هستید؟اصالتا اسلحه نباید به این بدی که میفرمایید باشه شاید ایراد و خطاهایی از طرف شما و نحوه تیراندازی یا اسلحتون داشته باشید.به ی نفر ادم وارد نشون بدید.

با سلام.
اقا رویال کاملا راهنمایی کردن از این ساچمه ها استفاده کنید بالای 90 درصد راضی میشید ضمنا تو تاپیک 350 و ساچمه مناسب دوستان در این مورد زیاد بحث کردند مراجعه بفرمایید اطلاعات خوبی بدست میارید.
محصول جدید دیانا با عنوان 350N-TEC برای سال 2015
توان 32 ژول
سرعت کالیبر 4.5 400 متر بر ثانیه
سرعت کالیبر 5.5 295 متر بر ثانیه
وزن 3.8 کیلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت دیانا رفته و کاتالوگ جدید 2015 را دانلود کنیدKhansariha (48)
تا بخواد این نترو وارد ایران بشه معلوم نیست کی میشه
الان 1 ساله منتطرم تا مدل نیترو بیاد تا یکی بخرم اما ....Khansariha (226)
Khansariha (8)
اسلحه دیانا 350 بعد 3000 تیر قدرتش میشه 27 ژول آیا با استفاده درست همینطوری ثابت روی 27 میمونه؟
عموما در سلاح های فنری در یک بازه ی مشخص قدرت افت مشهودی داره و از اون به بعد به اصطلاح فنر رام میشه و قدرت در همون رنج تثبیت میشه !
Khansariha (8)
(2015-02-27 11:48 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان عزیز
سلام و درود

با سلام.
اقا رویال کاملا راهنمایی کردن از این ساچمه ها استفاده کنید بالای 90 درصد راضی میشید ضمنا تو تاپیک 350 و ساچمه مناسب دوستان در این مورد زیاد بحث کردند مراجعه بفرمایید اطلاعات خوبی بدست میارید.

با تشکر از راهنمایی دوستان خوبم اقا رویال اقا مهدی و اقا حمید گل
امروز یه بسته ساچمه باراکودا دستم رسید، با یکی از دوستان رفتیم بیرون که تفنگ رو با این ساچمه آزمایش کنیم،آزمایش رو روی دیوار باغ انجام دادیم فاصله 20 متر(حدوداً)، بدون باد.
کلاً نظرم به 350 عوض شد،عالی میزد عااااااااااااالی
برای اولین بار با 350 در بطری نوشابه رو توی 30 متری زدم (بدون دوربین،4 تیر پشت سر هم)
ان شاءالله ساچمه هایی که به آقا پدرام عزیز سفارش دادم هم برسه حتماً یه گروپ میگرم و عکس رو میزارم
سلام.قطعا برا ی اسلحه ای با این قدرت باید ی ساچمه عالی تهیه میکردید.ایشالله لذت ببرید ازش.350 اگه قلق کار کردن باهاش دستت بیاد و ساچمه خوب استفاده کنی واقعا در حد ی پی سی پی قدرت داره دقتم با تمرین بدست میاد.
سلام بین مدل t06 و t05 چه تفاوتی وجود داره؟شما کدومو پیشنهاد میدین؟
لینک مرجع