انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-02 11:18 PM)abdola نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگ بادی 505 چیه؟

یعنی کالیبر 5/5
(2012-09-02 11:10 PM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. توی همدان اداره محیط زیست واسه کسایی که تفنگ بادی 505 دارن اجبار کرده دفترچه مشخصات صاحب سلاح و مشخصات سلاح صادر بشه.جاهای دیگه هم همینطوره؟ ببخشید من چون 350 دارم این موضوع رو اینجا مطرح کردم.
جای این موضوع که اینجا نیست ولی در این زمینه هم تاپیکی من ندیدم یعنی این حرفی که شما میفرمایید تازگی داره . من که بعید میدونم از این خبرا باشه حالا شاید یکی داوطلبانه رفته باشه درباره این موضوع سوال پرسیده باشه و اونها هم جوابهای چند پهلو داده باشند ولی محض اطلاع باید بدونید که دفترچه سلاح اگر در کار باشد ستاد مدیریت اسلحه و مهمات باید صادر کنه و محیط زیست فقط میتونه دفترچه شکار صادر کنه و .....
سلام برای 1سال 45500 تومان
اینم مگنوم من
به نظرتون چه طورشده؟
[تصویر: d350_and_le.jpg]
(2012-09-05 10:27 AM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مگنوم من
به نظرتون چه طورشده؟

سلیقتون قابل احترام Khansariha (8)
ولی یکم شبیه تفنگ پلاستیکی شده! شکارهای خیلی خوبی هم با این 350 زدین مخصوصا خرگوش.از کجاشون میزدین که فریز میشدن؟؟
افشین جان یه شکارچی دیگه چی بیشتر از این میخواد؟ مگنوم 350 و دوربین لیپرز...شده عین 270!
فقط یه سوال: اون چسب ها رو وقتی برمی داری، رنگ قنداق و زاج آسیبی نمی بینند؟ یعنی روشون چسبی نمیشه؟
(2012-09-05 10:27 AM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مگنوم من
به نظرتون چه طورشده؟

دو تا سوال مگه قنداقش چوب نبود؟
و شما رو اسلحه نو دوربین انداختین؟(نمیگین یه وقت خراب بشه)
نقل قول :شما رو اسلحه نو دوربین انداختین؟(نمیگین یه وقت خراب بشه)
لیپرز رو روی تانک نو هم ببندیش چیزیش نمیشه...
افشین جان به نظر من هم اون نوارپیچ رو باز کن داداش.زیبایی 350 و لیپرز رو از بین برده.باز اگه از این پوشش های استتاری مثل پارچه و اینا بهش می کشیدی یه توجیهی داشت ولی این ... ببخش رک گفتم ولی نظر شخصی بود و چون نظر خواستی عرض کردم.Khansariha (8)
ولی بزار باشه چون قنداقت خط و خش نمی افته دوستان تو بیابون که نیستن تفنگشون تو خونه هست.
لینک مرجع