انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-24 09:02 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان با توجه به کرنو گرافی دوستمون
پس چرا میگن مگنوم 350 30 ژول انرژی دار؟!؟!؟!؟!؟

دوست گرامی اولا این کرونوها زیاد هم دقیق نیست ثانیا این تفنگ من هم نو نیست و حسابی کار ازش کشیدم و در آخر اینکه اگر من یه کم گریس به واشر پیستونش بزنم احتمالا تا همون 30 ژول هم برسه
(2012-09-24 09:14 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-24 09:02 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان با توجه به کرنو گرافی دوستمون
پس چرا میگن مگنوم 350 30 ژول انرژی دار؟!؟!؟!؟!؟

دوست گرامی اولا این کرونوها زیاد هم دقیق نیست ثانیا این تفنگ من هم نو نیست و حسابی کار ازش کشیدم و در آخر اینکه اگر من یه کم گریس به واشر پیستونش بزنم احتمالا تا همون 30 ژول هم برسه
شما چند وقته دارین این سلاح رو؟
سلام یه سوال ؟
350 دو لول دیپه چیه؟
اگه ممکنه عکسی لینکی چیزی دربارش بذارید؟
ضمنا اسلحه شما المانی؟Khansariha (214)
منظور از دولول اینه که یه لول یدکی هم در کنارش خریداری شده در بعضی مواقع ازش استفاده میکنن.اون دولولی که در تفنگهای ساچمه ای تصور میکنید نیست.

همه 350 مگنوم و دیاناها آلمانی هستند.دیانای چینی که نداریم حسین جان
چرا هام عزیز من خودم یه ده دونه چینی دیدم کپی برابر اصل دیانا350 دوتا لول داش یه4.5 و ویه 5.5 اشتباه نکنیدا مثل دولول نیست هر وقت خاستی از 4.5 و هروقت خواستی از 5.5 استفاده میکنیKhansariha (8)
آرم دیانا،شماره سریال و جمله made in germany رو هم داشت؟
بعید میدونم همچین موردیو
من دارم میگم چینیه بعد شما میگی ارم made in germany رو هم داشت تفنگ اصل چینه
(2012-09-25 02:58 AM)honi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دارم میگم چینیه بعد شما میگی ارم made in germany رو هم داشت تفنگ اصل چینه

با این شباهت که شما میفرمایید راه تشخیصش چیه؟؟Khansariha (290)
دوستان این تفنگهای چینی چه ربطی به این تاپیک داره ؟!!!!!!!
اونا شکل هر تفنگی میتونه ساخته بشه و برای خودش هم اسم داره و ساخت چین زده لطفا با بیان این موارد باعث شبهه افکنی بین خوانندگان نشید . Khansariha (8)
دوستای گلم 350 بعد از تثبیت چند ژول انرژی داره؟
لینک مرجع