انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 350-diana 350
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به داداشای عزیز

آقایون طول فنر 350 چقدره ؟ البته اگه میشه لطف کنید بقیه اندازه ها مثل قطر و فاصله بین حلقه ها و ... بگید

فقط فنر فابیرک خوداسلحه باشه چون یه ( 350 کلاسیک ) باز کردم یه خورده این فنره به چشم من عجیبه Khansariha (226)

راستی یه تجربه ی تلخ هم براتون بگم ، واشر سرپیستونو در آوردم بازدید کنم و تمیزش کنم ، سالم بود زدم

سر انگشتم ببرم بشورمش دیگه در نیومد هر کاریم که فکرشو بکنید من کردمو نشد

( با آب و صابون ، ریکا ، تاید ، روغن ، پلاستیک ، سشوار ) آخرشم مجبور شدم با سیم چین ... خلاصه اینکه

30 ، 40 هزار الکی رفتیم توو خرج مواظب باشید مثل من بچه بازی در نیارید Khansariha (226)Khansariha (60)Khansariha (288)Khansariha (226)

مخلصه همه ی دوستان حسین
طول فنر دیانا 350 حدود 35 تا 36 سانته . اما بعد از مدتی که فنر توی اسلحه باشه طول اون به 34 سانت کاهش پیدا می کنه . راستی چطوری واشر رو توی انگشتت کردی که دیگه در نیومد؟؟!!!
سلام به همه ی بچه ها

آقا رضا اول این که مرسی از جوابت لطف کردی ، داداش دیگه بچه بازی که چطوری نداره

به راحتیه هر چه تمام رفت اما دیگه برنگشت Khansariha (226)جالب این که توو بند اول انگشت کوچیکه

هم گیر افتاد و دور تا دور انگشت زخم شدو خون میومد حدوده 1 ساعت داشتم بهش ور

میرفتم دیگه انگشتم مثل بادبادک شده بود خودم داشتم شاخ در میوردم این 2 مثقال

واشر تازه از جنس نرمو پلاستیکی چطور در نمیاد Khansariha (64)

مخلصه همه ی دوستان حسین
سلام به همگی Khansariha (48)

شرمنده بچه ها میخوام از نظر شما دوستان که 350 دارید استفاده بکونم چرا شما ها که 350 دارید مفروشید وبه جا یکی دیگه میگیرید

درسته که 350 زور داره ولی عقل نداره

چون من هم خودم 350 دارم ولی با مطالبی که شما نوشتید وخوانده ام روی دلم وایساده لطفآ راهنمایم بکونید ممنونتون میشم Khansariha (215) محمود 350Khansariha (256)
Khansariha (8)
نه داداش کی اینو گفته Khansariha (226)

من حاضر به فروش 350 خودم نمیشدم عمرا ولی دیگه با ... و نقشه قبلی از دستم درش اوردندKhansariha (367)
350 اگه بتونید با لگدش کنار بیایید و سعی نکنید با زورتون لگدشو جذب کنید خیلی هم دقتش بالاست
اصلا مگه میشه دیانا دقتش پایین باشه؟
نسبت به تفنگهای ضعیفتر چون معمولا یه عده از دوستان نمیدونند چطور با عقب نشینی 350 چطور کنار بیان تصور میکنند دقتش کمه
یه مثال هم میزنم ربطی به تاپیک نداره ولی به موضوعمون ربط داره
شنیدید میگن گامو دلتا دقتش بهتر از شاده هزاره؟چون قدرت کمی داره و ساچمه رو خیلی ارام فوت میکنه سمت هدف
(2012-10-31 08:49 PM)Mahmoud350 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی Khansariha (48)

شرمنده بچه ها میخوام از نظر شما دوستان که 350 دارید استفاده بکونم چرا شما ها که 350 دارید مفروشید وبه جا یکی دیگه میگیرید

درسته که 350 زور داره ولی عقل نداره

چون من هم خودم 350 دارم ولی با مطالبی که شما نوشتید وخوانده ام روی دلم وایساده لطفآ راهنمایم بکونید ممنونتون میشم Khansariha (215) محمود 350Khansariha (256)
Khansariha (8)

این حرف ها چیه 350 مگه میشه بد باشه اگه میگن برای شکار تو فنری ها 350 عالی هست فقط قدرت رو که نمیگن اتفاقا دقتشم خیلی خوبه فقط باید لگد رو مهار کنی و یه دوربین خوب مثل سنتر یا لیپرز روش باشه بعدش ماشه رو میچکونی و بعد بنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

من که خیلی خیلی باهاش حال میکنمKhansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
(2012-10-27 01:27 AM)oghab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به داداشای عزیز

آقایون طول فنر 350 چقدره ؟ البته اگه میشه لطف کنید بقیه اندازه ها مثل قطر و فاصله بین حلقه ها و ... بگید

فقط فنر فابیرک خوداسلحه باشه چون یه ( 350 کلاسیک ) باز کردم یه خورده این فنره به چشم من عجیبه Khansariha (226)

راستی یه تجربه ی تلخ هم براتون بگم ، واشر سرپیستونو در آوردم بازدید کنم و تمیزش کنم ، سالم بود زدم

سر انگشتم ببرم بشورمش دیگه در نیومد هر کاریم که فکرشو بکنید من کردمو نشد

( با آب و صابون ، ریکا ، تاید ، روغن ، پلاستیک ، سشوار ) آخرشم مجبور شدم با سیم چین ... خلاصه اینکه

30 ، 40 هزار الکی رفتیم توو خرج مواظب باشید مثل من بچه بازی در نیارید Khansariha (226)Khansariha (60)Khansariha (288)Khansariha (226)

مخلصه همه ی دوستان حسین

حسین جان طول فنر 350 . 350 میلیمتر هستش تعداد حلقه های فنرش 40 حلقه هستش ضخامت میلگردش 3.30mm فاصله بین هر حلقه 6.32mm هستش وزنش هم141 گرم هستش . Khansariha (8)

دوستانی که 350 دارن بهترین پیشنهادم برای اینکه دقت اسلحه بهتر بشه اینکه چهار حلقه فنر رو کوتاه کنید خود من این کارو کردم و نیتیجه بهتری از اسلحه گرفتم . موفق باشید
مسیح جان با این فنر کرونو کردید؟
الان همین 350 قدرتش چقدر شده؟باز هم از اون بحث دقت بیایم بیرون برای شکار جوابگو هست یا خیر؟Khansariha (8)
بله قدرتش 24 ژول شده بود دقت خیلی بهتری هم پیدا کرده بود دلیلش هم لگد کمتره 1000000000000 ./ جوابگو هستش چرا کنه !!
واقعا ایده جالبیه Khansariha (219)
من تا حالا بهش فکر نکرده بودم چون همیشه برداشتم از تیون افزایش قدرت بوده ولی افزایش دقت خودش یه تیون اساسی محسوب میشه ایولاKhansariha (8)
لینک مرجع